Kuba Wojewódzki w nietypowy sposób zdradził płeć dziecka. Pomógł mu Michał Żebrowski

Kuba Wojewódzki niedawno ogłosił, że zostanie ojcem w wieku 60 lat. W ostatnim odcinku podcastu Onetu "WojewódzkiKędzierski" zdradził, czy doczeka się chłopca, czy dziewczynki. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski gościli Michała Żebrowskiego, który sam niedługo powita na świecie kolejne dziecko.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Kuba Wojewódzki i jego partnerka niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazdor TVN-u niedawno podczas wydania śniadaniówki poinformował, że jego ukochana ma urodzić za 7 miesięcy. W rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem niespodziewanie wyznał:

Moja dziewczyna - uwaga! - aktualnie w ciąży, tadadadam - pytała mnie, co robiłem dzisiaj w pracy.
Zobacz wideo Klaudia Halejcio obnaża uroki macierzyńska. „Nie jest łatwo"

Kuba Wojewódzki zdradził płeć dziecka. "Każde dziecko jest cudem"

Kuba Wojewódzki jest zachwycony tym, że niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. W najnowszym odcinku podcastu "WojewódzkiKędzierski", Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski gościli Michała Żebrowskiego. Celebrytka zapytał go, czy planuje powiększyć swoją rodzinę.

Każde dziecko jest cudem

- tłumaczył dyrektor Teatru 6. piętro, który sam niedługo powita na świecie kolejne dziecko. Wojewódzki kontynuował temat rodzicielstwa i w końcu, za namową Piotra Kędzierskiego poinformował, że sam czeka na córeczkę.  

Przecież to wiadome, że Michał płodzi synów, a ja córki

- podsumował. 

 

Anna DereszowskaDereszowska mówi o imieniu syna. Używa uroczego zdrobnienia. "Podsunęły nam dzieci"

Karol Strasburger o późnym ojcostwie. "To od nas zależy, jakie to dziecko będzie"

Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. Prezenter telewizyjny jest szczęśliwym tatą, lecz często spotyka się z krytyką. Niektórzy uważają, że jest zwyczajnie za "stary", aby pełnić rolę ojca. Związek Karola Strasburgera i Małgorzaty Weremczuk od początku wzbudzał spore emocje. Szokowała przede wszystkim różnica wieku między partnerami. Małgorzata jest o 38 lat młodsza od swojego męża. Mimo różnicy wieku są zgraną parą.

Gwiazdor niedawno w rozmowie z Jastrząb Post wyznał, że nie przejmuje się krytyką z powodu późnego ojcostwa. Zdradził też, jak odnajduje się w nowej roli. Jak się okazało, wiele go zaskoczyło. Po raz pierwszy przechodzi przez to doświadczenie i odkrył w sobie cechy, o które nigdy wcześniej by się nie posądzał.

Mam wyrozumiałość, spokój i radość z przyglądania się, jak tworzy się nowe życie. Jak tworzy się młody człowiek, który jest bezradny i nieumiejący nic. To od nas zależy, jakie to dziecko będzie. Mam dużo spokoju, nie mam gonitwy, wartościowania czasu. Często wartościujemy czas w ten sposób, że są ważniejsze rzeczy, a dziecko nam w tym przeszkadza. Np. chcielibyśmy zagrać jakąś rolę, wyjechać na wakacje, zrobić coś przyjemnego dla nas, a mamy dziecko, którego musimy pilnować

- powiedział prowadzący "Familiadę" i dodał: Nigdy nie mogłem znieść wstawania o 5 rano, nie wyobrażałem sobie, że to jest możliwe. A teraz dziecko czasami budzi mnie o 4 rano, człowiek przytuli, pogładzi i idzie spać dalej. Jest to dość naturalne. Własne dziecko wyzwala w nas pewne pokłady czegoś, czego nie znaleźliśmy do tej pory.

Agnieszka Włodarczyk zamartwia się późnym macierzyństwem. 'Widzę tylko jeden minus'Agnieszka Włodarczyk o późnym macierzyństwie: "Widzę tylko jeden minus"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: