Zapracowana mama próbowała posprzątać, ale coś poszło nie tak. "Zrobiłam dokładnie to samo i w końcu usiadłam"

Mama, która na TikToku funkcjonuje jako @modern_motherhood, nie przejmuje się krytyką innych. Często pokazuje swoim obserwatorom nieidealne wnętrza i bałagan, jaki jest nieodłącznym elementem posiadania dziecka. Tym razem jednak podjęła próbę posprzątania. Pokazała, czym się zakończyła.

Więcej wiadomości z życia mam przeczytasz na Gazeta.pl.

Każda mama doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że utrzymanie domu w idealnym porządku, kiedy przebywają w nim dzieci, jest niemożliwe. Coraz więcej kobiet rozumie, że nie mogą kosztem własnego zdrowia i samopoczucia zaspokajać oczekiwań wszystkich dookoła i porządek często schodzi na drugi plan. Ostatnio użytkowniczka TikToka o nicku @modern_motherhood przyznała, że podjęła próbę posprzątania i z rozbrajającą szczerością opowiedziała o tym, jak się ona skończyła. 

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Zapracowana mama próbowała posprzątać, ale coś poszło nie tak

Najpierw sprzątnęła pokój synów, później miała go odkurzyć. Jednak kiedy wyciągnęła już odkurzać, zobaczyła pudełka na szafie i postanowiła zrobić w nich porządek. Potem ułożyła koce i stwierdziła, że musi wybrać z szafy rzeczy, które chce wystawić na sprzedaż. Stopniowo na podłodze tworzyły się grupki kolejnych przedmiotów, a bałagan, zamiast znikać, powiększał się. 

Przed tym wszystkim rozebrałam fotelik samochodowy, żeby go umyć, a potem po prostu zeszłam do pralni i pomyślałam, że nie zdąży wyschnąć przed zawiezieniem dzieci do szkoły

- dodała. Wyjęła więc pranie z pralki i przypomniało jej się, że musi wrócić na górę. Zanim zdążyła je rozwiesić, ktoś inny zrobił to za nią.

Niektórzy nazywają to ADHD, ja uważam, że to po prostu bycie mamą

- podsumowała. 

W komentarzach posypały się podziękowania. Niektóre kobiety przyznały, że też mają problem z trzymaniem się planu podczas sprzątania.

Zrobiłam dokładnie to samo, aż w końcu usiadłam

- napisała jedna z nich. A jak jest u Was?

Więcej o:
Copyright © Agora SA