Antek Królikowski opowiada o chorobie synka. Zadbał o warunki w szpitalu. "Rozmawiałem z ordynatorem"

Joanna Opozda trafiła z synem do szpitala z powodu ostrej infekcji bakteryjnej. Antek Królikowski odwiedził już swoją żonę i dziecko. Zdradził, że rozmawiał na temat zdrowia chłopca z samym ordynatorem. Zapewnił, że wszystko jest pod kontrolą. - Dla mnie najważniejszy jest teraz Vincent i jego zdrowie - tłumaczy aktor.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Joanna Opozda: Mój wygląd zszedł na drugi plan. Najważniejsze jest zdrowie dziecka

Antoni Królikowski odwiedził syna w szpitalu. "Wszystko jest pod kontrolą"

Choć Antoni Królikowski rozstał się z Joanną Opozdą, to stara się czynnie uczestniczyć w życiu swojego nowo narodzonego syna i regularnie go odwiedzać. Teraz jego żona wylądowała z synem w szpitalu. Aktorka poinformowała, że Vincent złapał poważną infekcję i najbliższy czas spędzą na oddziale patologii noworodka. Żona Antoniego Królikowskiego nie kryła oburzenia związanego z warunkami panującymi w placówce. W rozmowie z "Faktem" zapewnił, że żona może liczyć na jego wsparcie i dodał, że jest kontakcie z ordynatorem szpitala.

Byłem w szpitalu i rozmawiałem z ordynatorem, także wszystko jest pod kontrolą. Zadbałem też, żeby Asia miała odpowiednie warunki

- tłumaczył. Królikowski został także zapytany, jak aktualnie czuje się syn. Aktor uchylił się od odpowiedzi i poprosił, aby uszanować prywatność jego rodziny. 

Dla mnie najważniejszy jest teraz Vincent i jego zdrowie i dla Asi też, także prosimy o uszanowanie tego - zakończył aktor.

Cała redakcja eDziecko.pl życzy Vincentowi szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Natalia Siwiec z córkąNatalia Siwiec zabrała czteroletnią córkę do spa. Chwali się zabiegiem. "Pierwsza wizyta"

Syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego zostanie ochrzczony?

Niedługo po urodzeniu dziecka w sieci pojawiły się plotki o tym, że aktor zdradził swoją żonę, gdy wdał się w romans z sąsiadką Opozdy. Jak donosi Pudelek, modelka nie chce mieć z nim nic wspólnego i już wniosła pozew o rozwód. Antek nie mieszka z rodziną i widział syna dopiero trzy dni po urodzeniu. Mimo skandalu, para postanowiła ochrzcić dziecko.

Na pewno zamierzamy ochrzcić syna. Jeszcze nie wiem kiedy. Im szybciej, tym lepiej

- powiedział Królikowski w rozmowie z magazynem Party i podkreślił, że jego rodzina jest bardzo katolicka.

Aleksandra Domańska spodziewa się pierwszego dziecka! 'Czy zawsze zostanę już taka?' (zdjęcie ilustracyjne)Domańska zdradza, czy ochrzci dziecko. Mówi o Kościele. "Oddalony od mojego serca"

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: