Matka pokazała, jak jej dziecko przytyło. Dwa rozmiary w górę w ciągu pięciu miesięcy. "Jest ogromne"

Sam z USA opublikowała na TikToku urocze nagranie, na którym porównała dwa wideo wykonane w przeciągu pięciu miesięcy. Matka pokazała, jak jej córka przytyła. Była zdziwiona, że malutka tak szybko wyrosła ze swoich ubranek. Internauci pytali ją, co daje dziecku do jedzenia. Odpowiedź zaskakuje.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

TikTok to aplikacja, która cieszy się niezwykłą popularnością na całym świecie. Przypomina on Snapchata w połączeniu ze Spotify, który pozwala na tworzenie krótkich nagrań zmiksowanych z popularnymi utworami muzycznymi. Każdego dnia miliony użytkowników nagrywają i oglądają filmiki, które pojawiają się w aplikacji. Tym razem pewna matka z USA podzieliła się z internautami macierzyńską historią.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Matka pokazała, jak córeczka przytyła w ciągu pięciu miesięcy. "Nie ma nic lepszego, niż pulchne dziecko"

Sam opublikowała na TikToku nagranie, na którym pokazała, jak bardzo zmieniło się ciało jej dziecka w ciągu zaledwie pięciu miesięcy po urodzeniu. Kobieta porównała dwa zdjęcia. Jedno z nich przedstawia noworodka tuż po urodzeniu z prawidłową wagą, a już na kolejnym widać pięciomiesięcznego chłopca, który ma tzw. "bułeczki". Matka podkreśliła, że była zdziwiona, że dziecko tak szybko wyrosło z ubranek. 

Nie ma nic lepszego, niż pulchne dziecko

- napisała pod zdjęciem matka. Fani byli bardzo ciekawi, czym kobieta karmi dziecko. Partner Sam zdradził, że wyłącznie mlekiem z piersi. 

Matka pokazała, jak jej dziecko przytyło. Dwa rozmiary w górę w ciągu pięciu miesięcy. 'Jest ogromne'Matka pokazała, jak jej dziecko przytyło. Dwa rozmiary w górę w ciągu pięciu miesięcy. 'Jest ogromne' TikTok, screen: @soliaifamily

Matka pokazała, jak jej dziecko przytyło. Dwa rozmiary w górę w ciągu pięciu miesięcy. 'Jest ogromne'Matka pokazała, jak jej dziecko przytyło. Dwa rozmiary w górę w ciągu pięciu miesięcy. 'Jest ogromne' TikTok, screen: @soliaifamily

Obserwatorka pyta matkę: "Wow, czy go karmisz?"

Internauci byli bardzo zaskoczeni i pytali kobietę, czym karmi swoją córkę. Niektórzy z nich byli zauroczeni uroczym dzieckiem. Podkreślili, że dodatkowy tłuszcz sprawia, że mały wygląda naprawdę uroczo. 

Wow, czy go karmisz?
Ale słodki dzieciaczek! 
Jest ogromne.
Ale słodki pulchny dzieciaczek!
Słodycz

- pisali internauci pod filmikiem.

Czterolatka o twarzy laleczki podbija zachwyca internautów.Dziecko o twarzy lalki zachwyca internautów. "Kobiety płacą fortunę za takie rzęsy"

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: