Maja Hyży w nagrodę przebiła uszy półtorarocznej córce. "Może z pięć sekund płakała"

Maja Hyży lada moment powita na świecie swoje czwarte dziecko. Teraz poświęca czas swoim dzieciom. Ostatnio postanowiła przekłuć uszy swojej córce. Piosenka zdradziła, jak Antosia zniosła zabieg. Zwróciła się także do hejterów. - Nie hejtujcie mnie, bo ja wiem, że będą i przeciwnicy i zwolennicy tak wczesnego przekuwania - zaapelowała.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Maja Hyży opowiada o ciąży

Maja Hyży wychowuje bliźniaków Alexandra i Wiktora ze związku z Grzegorzem Hyżym, z którym rozwiodła się w 2013 roku po dwóch latach małżeństwa oraz córkę Antoninę, która jest owocem związku celebrytki z Konradem. Artystka chętnie opowiada w mediach społecznościowych o swoich dzieciach i dzieli się wspólnymi zdjęciami. Hyży jest już w zaawansowanej ciąży, lecz to nie przeszkoda, aby poświęcać jak najwięcej czasu swojej małej córeczce Tosi. 

Maja Hyży przebiła uszy półtorarocznej córeczce. "Może z pięć sekund płakała"

Maja Hyży ostatnio zamieściła na InstaStories fotografię z córką i przyznała, że za dobre zachowanie należy się małej nagroda. Tosia otrzymała od swojej mamy kilka nowych bransoletek i jeszcze jedną niespodziankę, o której marzy każda mała dziewczynka. Rodzice postanowili przebić jej uszy. Maja zdradziła, że Tosia była bardzo dzielna i płakała zaledwie kilka sekund. 

Wczoraj przekłuliśmy uszy Tosi. Powiem wam, że Tośka była bardzo dzielna, zadowolona. Wiadomo, jak było samo przekłucie, dwie osoby przekłuwały na raz. Ja nie wiem, ona może z pięć sekund płakała, a później już zapomniała

- tłumaczyła Maja Hyży.

Maja Hyży przebiła córce uszyMaja Hyży przebiła córce uszy Instagram @majahyzy

Maja Hyży zwraca się do hejterów. Zaznaczyła, że to ich decyzja. "Nie hejtujcie mnie"

Maja Hyży podkreśliła, że córeczka nie zdaje sobie sprawy z tego, że ma przekłute uszy i że mama zafundowała jej nowe kolczyki. 

Ona pewnie nie pamięta i nie wie o tym do teraz, że ma kolczyki w uszkach. Wczoraj jak jej przemywałam i zakrapiałam, to taką dziwną minę zrobiła, ale ogólnie jest spoko.

- zdradziła Maja i uprzedziła hejterów, aby nie krytykowali jej decyzji:

Wygląda przesłodko. Nie hejtujcie mnie, bo ja wiem, że będą i przeciwnicy i zwolennicy tak wczesnego przekuwania, ale to my decydujemy, a nie wy.

A Wy? Co myślicie o przekłuwaniu uszu tak małym dzieciom? A może zafundowałyście już kolczyki swoim pociechom? W jakim wieku to zrobiłyście? Piszcie na adres: edziecko@agora.pl. Najciekawsze historie opublikujemy.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o: