Malec przyszedł na świat z bujnymi włosami. Rodzice nie czekali długo, by przebrać go za Elvisa

Bujna fryzura i długie włosy u noworodków to ewenement. Na TikToku pojawiło się jednak urocze nagranie chłopca, który przyszedł na świat z kilkucentymetrową, czarną czupryną. Rodzice wystylizowali go nawet na Elvisa Presleya. - Ta fryzura jest niesamowita - napisała jedna z obserwatorek pod nagraniem na TikToku.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

TikTok to aplikacja, która cieszy się niezwykłą popularnością na całym świecie. Przypomina on Snapchata w połączeniu ze Spotify, który pozwala na tworzenie krótkich nagrań zmiksowanych z popularnymi utworami muzycznymi. Każdego dnia miliony użytkowników nagrywają i oglądają filmiki, które pojawiają się w aplikacji. Tym razem serca internautów skradł uroczy chłopiec, który urodził się z dość nietypową fryzurą. Rodzice wiedzieli co zrobić, aby wizerunek dziecka podziwiał cały świat.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Chłopiec urodził się z bujną czupryną. Rodzice postanowili to wykorzystać

W sieci pojawiło się urocze nagranie chłopca, który przyszedł na świat z długimi, gęstymi, czarnymi włosami, jakie zazwyczaj mają kilkuletnie dzieci. Rodzice byli na to przygotowani, ale i tak nie mogli uwierzyć, że ich maleństwo ma taką czuprynę. Postanowili to wykorzystać. Czupryna malucha przywiodła im na myśl Elvisa Presleya. Rodzice postanowili przebrać go za amerykańskiego piosenkarza i aktora. Efekt przerósł ich oczekiwania, a wideo stało się hitem Internetu. Nic dziwnego, bo chłopiec wygląda naprawdę uroczo. 

Aleksandra Hamkało w bikini pięć miesięcy po porodzie. Jej figura zachwyciła fanówAleksandra Hamkało wygoliła 5-letniej córce głowę. "Urodzona, żeby być odważną"

Ale słodziak!
Wow. Co za śliczne dziecko!
Ta fryzura jest niesamowita. Chciałabym mieć takie bujne włosy.

- pisali obserwatorzy.

Malec przyszedł na świat z bujnymi włosami. Rodzice nie czekali długo by przebrac go za ElvisaMalec przyszedł na świat z bujnymi włosami. Rodzice nie czekali długo by przebrac go za Elvisa TikTok, screen: @ladyspinedoc

Jedna z internautek nie mogła uwierzyć, że tak małe dziecko ma tak bujną fryzurę. Zdziwiona kobieta zapytała:

Jesteście pewni, że to nie peruka? No niby widać, że rusza tą małą główką. Strasznie to urocze!

A czy wy, drodzy internauci, widzieliście lub znacie noworodki z tak bujnymi fryzurami? Podzielcie się swoimi historiami i wysyłajcie je na adres: edziecko@agora.pl.

Dziewczynka z nietypowymi włosami jest już nastolatką. 'Jak Einstein'Dziewczynka z nietypowymi włosami jest już nastolatką. "Jak Einstein"

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: