Przyszedł na świat z bujnymi włosami. Rodzice przebrali go za Elvisa. "Ta fryzura jest niesamowita"

Bujna fryzura i długie włosy u noworodków to ewenement. Na TikToku pojawiło się jednak urocze nagranie chłopca, który przyszedł na świat z kilkucentymetrową, czarną czupryną. Rodzice wystylizowali go nawet na Elvisa Presleya. - Ta fryzura jest niesamowita - napisała jedna z obserwatorek pod nagraniem na TikToku.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

TikTok to aplikacja, która cieszy się niezwykłą popularnością na całym świecie. Każdego dnia miliony użytkowników nagrywają i oglądają filmiki, które pojawiają się w aplikacji. Tym razem serca internautów skradł uroczy chłopiec, który urodził się z dość nietypową fryzurą. Rodzice wiedzieli, co zrobić, aby wizerunek dziecka podziwiał cały świat.

Zobacz wideo O komórkach z krwi pępowinowej mówi się coraz więcej, ale co to tak naprawdę jest? [MAMY CZAS]

Chłopiec urodził się z bujną czupryną. Rodzice postanowili to wykorzystać

W sieci pojawiło się urocze nagranie chłopca, który przyszedł na świat z długimi, gęstymi, czarnymi włosami, jakie zazwyczaj mają dopiero kilkuletnie dzieci. Rodzice nie mogli uwierzyć, że ich maleństwo ma taką czuprynę. Postanowili to wykorzystać. Włosy malucha skojarzyły się im z Elvisem Presleyem. Rodzice postanowili przebrać go za amerykańskiego piosenkarza i aktora. Efekt przerósł ich oczekiwania, a wideo stało się hitem Internetu. Nic dziwnego, bo chłopiec wygląda naprawdę uroczo. 

Obserwatorka pyta: Jesteście pewni, że to nie peruka?

Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Choć internauci byli zdziwieni fryzurą dziecka, to jednogłośnie przyznali, że włosy malca są zarazem nietypowe, jak i urocze.  

Ale słodziak!
Wow. Co za śliczne dziecko!
Ta fryzura jest niesamowita. Chciałabym mieć takie bujne włosy.

- pisali obserwatorzy.

Malec przyszedł na świat z bujnymi włosami. Rodzice nie czekali długo by przebrac go za ElvisaMalec przyszedł na świat z bujnymi włosami. Rodzice nie czekali długo by przebrac go za Elvisa TikTok, screen: @ladyspinedoc

Jedna z internautek nie mogła uwierzyć, że tak małe dziecko ma tak bujną fryzurę. Zdziwiona kobieta zapytała:

Jesteście pewni, że to nie peruka? No niby widać, że rusza tą małą główką. Strasznie to urocze!

A czy wy, drodzy internauci, widzieliście lub znacie noworodki z tak bujnymi fryzurami? Podzielcie się swoimi historiami i wysyłajcie je na adres: edziecko@agora.pl.

Więcej o:
Copyright © Agora SA