Joanna Krupa pokazała, jak wygląda trening z dzieckiem. "Ta mała mnie rozwala, sama słodycz"

Joanna Krupa opublikowała na Instagramie wideo z treningu EMS. Jej córeczka skradła całe show. Mała Asha postanowiła naśladować swoją mamę, która wykonywała proste ćwiczenia siłowe. - Ona jest cudowna. Istny komik - przyznała jedna z internautek.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Joanna Krupa urodziła córkę jesienią 2019 roku. Celebrytka była bardzo szczęśliwa, gdy mogła ogłosić światu, że spodziewa się dziecka. W wywiadach wspominała, że marzyła o tym od dawna. Po urodzeniu córki życie Krupy zmieniło się o 180 stopni. 42-latka często pokazuje w mediach społecznościowych wizerunek dziewczynki i dzieli się z fanami macierzyńskimi historiami. Modelka chwali się także ważnymi momentami swojego życia rodzinnego. Widać, że świetnie odnajduje się w roli świeżo upieczonej mamy. Tym razem pokazała urocze nagranie, na którym córka skrada całe show. 

Zobacz wideo Joanna Krupa prowadzi córkę na smyczy

Joanna Krupa pokazała, jak wygląda trening z dzieckiem. Fanka: "Mała jest cudna"

Joanna Krupa zamieściła na Instagramie nagranie z treningu EMS. Modelka wykonuje ćwiczenia w domowych zaciszu. Jak widać, aby zadbać o ciało, niepotrzebna jest profesjonalna siłownia. Wystarczą jedynie dobre chęci. Całe show skrada jednak mała Asha. Dziewczynka stara się naśladować swoją mamę. Wygląda to naprawdę komicznie.  

Tak to wygląda, gdy próbujesz ćwiczyć w domu z 2-letnim dzieckiem

- napisała pod nagraniem Krupa. Całe wideo można zobaczyć tutaj

Joanna Krupa pokazała, jak córka ją naśladuję. Fanka: 'Ta mała mnie rozwala, sama słodycz'Joanna Krupa pokazała, jak córka ją naśladuję. Fanka: 'Ta mała mnie rozwala, sama słodycz' Instagram, screen: @joannakrupa

Mała jest cudna!
Co za słodycz!
Ona jest cudowna. Istny komik.
Ta mała mnie rozwala, sama słodycz

- pisali internauci. 

 

Michał Piróg o Joannie Krupie i jej córce. "Ta sama Aśka"

Joanna Krupa z powodzeniem dzieli obowiązki zawodowe z wychowaniem dziecka. Nawet podczas nagrań do dziewiątej edycji "Top Model" Joanna nie chciała rozstawać się z małą, więc zabrała ją ze sobą do Polski. Michał Piróg w rozmowie z "Party" skomentował, czy zmieniło się coś, odkąd prowadząca "Top Model" została matką

Ani trochę. W pewnym sensie można powiedzieć, że mamą była już podczas nagrywania poprzedniej edycji „Top Model", w zeszłym roku, bo była wtedy w zaawansowanej ciąży. Jest cały czas tą samą Aśką. Może tylko ma luźniejszy stosunek do tego, jak wygląda. Bo ona na pierwszym miejscu jest teraz mamą, a dopiero na drugim atrakcyjną kobietą

- wyznał Piróg i wówczas dodał, że jeszcze nie miał przyjemności poznać małej. Asha-Leigh nie odwiedzała mamy na planie. Joanna wyznała, że jej przyjaciele z pracy bardzo miło przyjęli dziewczynkę. Dawid Woliński podarował nawet małej uroczy prezent - balony, kwiaty i kołderki do łóżeczka. Michał Piróg już planuje wizytę, aby Asha w końcu poznała wujka. 

 

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o: