Mama pokazała gigantycznego niemowlaka. Internauci: "Czym ty go karmisz? "

Maluszek ma osiem miesięcy, a nosi już pieluszki w rozmiarze siedem, czyli takie, w których zwykle chodzą dwu-, trzyletnie dzieci. "Je normalną ilość jedzenia. Nie wiem, dlaczego jest taki masywny" - twierdzi jego mama.

Więcej tematów związanych z macierzyństwem na stronie Gazeta.pl

Kanadyjka Alessia Papania osiem miesięcy temu została mamą cudownego chłopczyka. Od tamtej pory chętnie publikuje w mediach społecznościowych nagrania, na których pokazuje swoje dziecko. Maluchy często są pulchne, ale synek Alessii jest wyjątkowo duży. 

Pielęgniarka chciała dać jej niewłaściwego noworodka.Przyniosła mamie obcego noworodka. "Mogło skończyć się tragedią"

Maluch robi furorę na TikToku

Nagrania, na których widać dziecko cieszą się wielkim zainteresowaniem internautów. Odpowiadając na ich pytania, Alessia poinformowała, że dziecko od urodzenia karmiła piersią na przemian z mlekiem modyfikowanym. 

Od urodzenia był na kilku różnych formułach

 – napisała.

A jeśli chodzi o pokarmy stałe, zjada prawie wszystko – kurczaka, ryby, owoce, warzywa. Ale je normalną ilość jedzenia, nie pije zbyt dużo mleka, więc nie wiem, dlaczego jest taki masywny

- zapewniła. Nie wiadomo, ile waży maluch, ale z rozmiaru pieluszek można wywnioskować, że około 15 kg. Kiedy Alessia napisała, że jej dziecko nosi już pieluszki w rozmiarze 7, jeden z internautów skomentował:

Nawet nie wiedziałem, ze rozmiar 7 istnieje
Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Internauci zasypali mamę pytaniami

Pod udostępnionymi na TikToku nagraniami, na których mama prezentuje swojego maluszka, pojawia się wiele komentarzy internautów ciekawych, dlaczego dziecko jest tak duże. 

Czym ty go karmisz? Muszę wiedzieć

- spytał ktoś.

Jest cudowny
Krążek Michelin
Rozkoszny

- pisali inni. 

Dziecko grało na harmonijce. Po chwili przyłączył się szczeniaczekDziecko grało na harmonijce. Po chwili przyłączył się szczeniaczek. "Przeurocze"

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: