Pracownica żłobka zataja coś przed rodzicami. Internauci. "Nie mów im!"

Chelsey jest opiekunką w żłobku. Dziewczyna kocha swoją pracę, ale zdarzają się sytuacje, których wolałaby uniknąć. Czasem też nie wie, jak się zachować w stosunku do rodziców swoich podopiecznych.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Chelsey pracuje w żłobku. Na TikToku, na swoim koncie chel.ssey, udostępnia nagrania, w których dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi opieki nad maluchami. Zdradza też drobne tajemnice związane ze swoją pracą.

Michał Wiśniewski pokazał nagranie syna, który mówi pierwsze słowaMichał Wiśniewski popełnił błąd wychowawczy? "W przypadku innych dzieci to przegapiłem"

Opiekunka ze żłobka nie lubi dzwonić do rodziców

Chelsey bardzo lubi swoją pracę, realizuje się w niej, doskonale bawi się ze swoimi podopiecznymi. Jak w każdej pracy, tak i u niej są obowiązki, za którymi nie przepada. Jednym z nich jest konieczność zadzwonienia do rodziców z prośbą o odebranie dziecka. Chodzi oczywiście o sytuację, kiedy maluch jest chory:

To jedna rzecz, której nie mogę z siebie wykrztusić

- napisała. Pod jej nagraniem pojawiło się wiele komentarzy opiekunek z przedszkoli i żłobków, które przyznały, że dla nich też jest to trudne.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?
Mam tak samo
Dla mnie to też okropne

- pisały. 

Opiekunka zdradza, czego nie mówi rodzicom

Jeden z postów udostępnionych przez Chelsey miał formę pytania do internautów. Chodzi o pierwsze kroki dziecka w żłobku lub przedszkolu. Opiekunka zastanawia się, czy gdy to się wydarzy, to powinna mówić rodzicom, czy zachować to dla siebie i pozwolić im, żeby wierzyli, że to oni zobaczyli pierwsze kroki swojej pociechy. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów (wśród nich opinie innych opiekunek):

Nie mówi im!
My nie mówimy, chyba że o to spytają
Nigdy bym tego nie powiedziała
Nam nie wolno mówić
Nie mów im. Ja się popłakałam, gdy to przegapiłam

- pisały internautki. 

Nie powiedziała nikomu, że jest w ciąży. Poród pomagał odebrać zaskoczony ojciecPoprosiła ojca o tabletki przeciwbólowe. Chwilę później odbierał jej poród

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i tu: edziecko.pl/ukraina.

Więcej o: