Była zdziwiona tym, jak wyglądał jej ciążowy brzuszek. Po porodzie zrozumiała powód

Mama była zaskoczona tym, że jej ciążowy brzuszek miał nietypowy kształt. Zrozumiała, gdy po porodzie zobaczyła w jakiej pozycji śpi jej dziecko. "U nas było identycznie. Jeszcze rączka na buzi" - komentują internauci.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do publikowania, udostępniania i wysyłania znajomym różnego rodzaju krótkich filmików. Z początku zasnęła głównie dzięki układom tanecznym wykonywanym przez celebrytów i naśladujące ich nastolatki, ale z czasem na platformie przybyło wiele urozmaiconych treści.

Była zdziwiona tym, jak wyglądał jej ciążowy brzuszek

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Minister edukacji i nauki Przemysław CzarnekCzarnek czaruje nauczycieli: Będą podwyżki i to niemałe

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Obecnie na TikToku nie brakuje relacji z podróży, eventów i różnych medialnych wydarzeń, filmików z uroczymi zwierzętami, fragmentów znanych filmów i seriali, poradników kulinarnych i modowych, zabawnych scenek rodzajowych oraz treści skierowanych do rodziców.

Na profilu @babystelian można znaleźć wiele nagrań z dziećmi. Wszystkie skupione są wokół tematyki rodzicielstwa. Jeden z nich zobrazował sytuację, z którą zmagała się przyszła mama. Kobieta pokazała zdjęcia swojego ciążowego brzuszka. Z jeden strony widoczna była wypukłość. Zastanawiała się, z czego wynika ten kształt, a zrozumiała dopiero po porodzie. Gdy malec przyszedł na świat okazało się, że jego ulubioną pozycją do snu jest taka, gdzie trzyma głowę na poduszce, a resztę ciałka wypycha ku górze.

Filmik obejrzało 500 tys. osób i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Wiele mam przyznało, że ich brzuch wyglądał w ciąży tak samo, a po porodzie dzieci przyjmowały identyczne pozycje.

Mój syn to samo. I w brzuchu też były różne pozycje.
To już wiem, co czeka moje dziecko. Robi dokładnie to samo.
U nas było identycznie. Jeszcze rączka na buzi.
O, to już wiem dlaczego moja córka tak śpi.
Mój synek robił to samo. Dzisiaj ma 5 lat, a nadal jest to jego ulubiona pozycja do snu.
O, nie wierzę! No to nieźle. Wiem, co mnie czeka.
Haha dobre. Aż zabolał mnie brzuch!
Oj tak. Moja córka uwielbia tak spać.
Mój synek robi dokładnie to samo. Zostało już tylko 10 dni do porodu i mam nadzieję, że już postanowi wyjść z brzuszka.

- pisali internauci.

Rosjanie zajęli szkołę w obwodzie mikołajowskim i zastrzelili jej dyrektoraRosjanie zajęli szkołę w obwodzie mikołajowskim i zastrzelili jej dyrektora

Więcej o: