Przedszkolny bal. Taniec jednego chłopca okazał się hitem sieci. "Czuje ten klimat"

W internecie krąży nagranie, na którym mały chłopiec bawi się na balu karnawałowym w swoim przedszkolu. Jest bezdyskusyjnym mistrzem parkietu. Internauci stwierdzili: "Rośnie mistrz podrywu w klubach".

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Bal w przedszkolu to bardzo ważna sprawa. Gdy jest to bal przebierańców, najważniejszy jest oczywiście strój. W innych wypadkach - dobra zabawa na parkiecie. Przedszkolaki uwielbiają zabawę przy muzyce, chętnie biorą udział w zabawach i tańcach. W sieci uwagę internautów zwróciło nagranie z chłopcem, którzy, jak stwierdzili: "wymiata na parkiecie". 

DzieckoMama dorysowała dziecku brwi i nagrała reakcję taty. "A przyszedł taki smutny"

Taniec jednego dziecka zwracał szczególną uwagę

Na opublikowanym na TikToku nagraniu, słychać rytmy utworu We like to party Vengaboys - lubianej przez dzieci, rytmicznej, wpadającej w ucho piosenki. Nie mogło jej zabraknąć na przedszkolnym balu. Na filmiku dzieci radośnie pląsają w jej rytm, widać, ze dobrze się przy tym bawią. Tańczą swobodnie i spontanicznie. Nie wszystkie. Jeden z uczestników balu ma swój własny, całkiem skomplikowany jak na kilkulatka układ. 

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Chłopiec wyrośnie na doskonałego tancerza

Mały uczestnik balu doskonale wiedział, jak się zachować na parkiecie. Miał wyuczony układ, dobrze dopracowane ruchy, wszystko wyglądało bardzo efektownie i jednocześnie rozczulająco. Chłopiec był przejęty tańcem, ale widać, że na parkiecie czuł się jak ryba w wodzie. Dziecko ewidentnie chodzi na zajęcia taneczne lub ma w rodzinie doskonałych tancerzy, których podpatruje i naśladuje.  

Internautów rozbawiły ruchy małego tancerza

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy rozbawionych internautów, którzy jednocześnie docenili umiejętności małego uczestnika balu:

Rośnie mistrz podrywów w klubach
Wszystkie będą jego
Wiadomo kto będzie łamał serca
Czuje ten klimat
Chcę z nim na party
Młody wymiata
Chcę z nim na party

- pisali. 

Edziecko.pl. jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl i na edziecko.pl/ukraina.

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży wozi syna w wózku z czerwoną wstążką. "Dostałam od teściowej"

Więcej o: