Kot zakradł się w nocy do łóżeczka chorego dziecka. Jego gest zaskakuje

Kiedy mama poszła wziąć szybki prysznic, kot skorzystał z okazji i zakradł się do łóżeczka chorego dziecka. "Mruczenie leczy. On świadomie czuwał przy dziecku" - komentują internauci.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym różnego rodzaju krótkich filmików. W założeniu miały one przypominać swoją formą teledyski, ale szybko oprócz nagrań układów tanecznym zaczęło przebywać tam wiele innych treści.

Kot zakradł się w nocy do łóżeczka chorego dziecka

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Obecnie na TikToku można znaleźć różnego rodzaju poradniki i tutoriale, relacje z wyjazdów i podróży, fragmenty znanych filmów i seriali, zabawne scenki rodzajowe oraz filmiki nagrywane przez rodziców.

Na profilu @kellydealba mama dzieli się z internautami nagraniami z udziałem dziecka. Jeden z filmików został nagrany przez nianię elektroniczną umieszczoną przy łóżeczku malca. Gdy mama poszła wziąć prysznic, do dziecka zakradł się kot.

Moja córka była chora, a ja w tym czasie myłam się tak szybko, jak to było możliwe. Myślę, że kot to przeczuwał

- opisała nagranie.

Kot zaczął ocierać się pyszczkiem o rączkę dziecka i ogrzewał je swoim ciałem, głośno przy tym mrucząc. Nagranie obejrzało ponad 780 tys. osób i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Zdaniem niektórych to nieodpowiedzialne, by zostawiać zwierzę sam na sam z dzieckiem. Inni zaś twierdzili, że postawa kota jest urocza i na pewno miał dobre zamiary.

Zwierzątko to prawdziwy przyjaciel.
Kochany kotek. Moja kicia też jest przyjaciółką córki. Należy jednak pamiętać, żeby nie zostawiać kota przy takim maluszku. Niestety, koty mają to do siebie, że się kładą.
Mruczenie leczy. On świadomie czuwał przy dziecku.
Nasi mruczący przyjaciele wiedzą, kiedy są potrzebni.
Uważam, że te przeurocze, ale jednak zachowałabym ostrożność i starała się ich rozdzielić.
To przesłodki duet! Mam nadzieję, że twoje dziecko niebawem poczuje się lepiej.
Wychowywałem się z kotkiem, który był trzy miesiące młodszy ode mnie. Cudowna relacja. Najlepszy przyjaciel, jakiego można mieć.

- pisali.

Więcej o: