Pielęgniarka śmiała się z imienia jej dziecka. Mama dosadnie odpowiedziała

Na TikToku pojawiło się nagranie mamy, która poczuła się urażona reakcją pielęgniarki na imię, jakie wybrała dla syna. Kobieta udostępniła filmik, na którym w dosadny sposób odniosła się do zachowania pielęgniarki.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na Gazeta.pl

Wybór imienia dla dziecka to dla większości rodziców poważna sprawa. Niektórzy wiedzą jak nazwą swoje pociechy, jeszcze zanim te pojawią się na świecie, inni nie mogą dojść do porozumienia i podjąć zgodnej decyzji jeszcze długo po narodzinach dziecka. Ebony, mama z Wielkiej Brytanii, na umieszczonym na TikToku nagraniu wyjaśnia, dlaczego zmieniła imię dziecka i jak zareagowała na nie pielęgniarka w szpitalu.

WłosyMyśleli, że włosy dwulatki to peruka. Wówczas rodzice nagrali filmik

Mama nie mogła się zdecydować co do imienia dla syna

Na nagraniu mama wyjaśnia, że gdy powiedziała pielęgniarce w szpitalu, jak zamierza nazwać jeszcze nienarodzone dziecko, ta znacząco zamilkła, a potem śmiała się z niego wraz z kobietą leżącą na sąsiednim łóżku. Początkowo, rodzice chcieli nadać mu imię Arthur, jednak ostatecznie zmienili zdanie.  

Uświadomiłam sobie, że tak naprawdę to imię mi się nie podoba. To ładne imię, ale chciałam czegoś wyjątkowego

- wyznała na TikToku Ebony. 

Ostatecznie chłopiec został nazwany Bleau, a mama opublikowała krótkie nagranie z piosenką, której niecenzuralny tekst kieruje do wspomnianej pielęgniarki. 

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Nadała dziecku nietypowe imię

Ebony opowiedziała też, jak wpadła na pomysł, żeby jej synek nosił imię Bleu:

Znalazłam je w aplikacji dla rodziców. Pomyślałam:  to trochę dziwne imię, trochę głupie, ale nie mogłam przestać o nim myśleć, zakochałem się w nim i podobało mi się to o wiele bardziej niż Arthur.

Powiedziała, że gdy wpisuje to imię w translatorze, to są tłumaczone na: "przystojny" lub "niebieski".

Kijów, drugi dzień agresji Rosji na Ukrainę, 25 lutego 2022Studentka z Indii została na Ukrainie, żeby zająć się dziećmi, których tata walczy na wojnie

Więcej o: