Maja Hyży pokazała nowy wózek dla dziecka. Luksusowy pojazd. Internauci oburzeni

Maja Hyży niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. Wokalistka przypadkiem pokazała na InstaStories luksusowy wózek dla pociechy. Jedna z internautek nie przebierała w słowach i skrytykowała gwiazdę. Nawiązała nawet do jej życia prywatnego.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Maja Hyży znów zabrała głos: Milczałam dla dobra dzieci

Maja Hyży pokazała wózek dla dziecka. Cena zaskakuje

Maja Hyży jest już w zaawansowanej ciąży i oczekuje na narodziny czwartego dziecka. Ostatnio postanowiła wyjść na spacer ze swoją półtoraroczną córką Antoniną, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Przy okazji całkiem przypadkiem pokazała wózek dla dziecka. Hyży zdecydowała się być wierna marce, którą wybrały największe polskie gwiazdy. Wokalistka postawiła na praktyczny wózek niemieckiej firmy. Trzeba przyznać, że cena dość wygórowana. Jeszcze niedawno gwiazda zdradziła, dlaczego wybiera akurat ten konkretny model. Okazuje się, że jest na tyle wyjątkowy, że może posłużyć nawet jako element stylizacji. 

Cały Cybex ma takie wzory i materiały, że wózek jest osobną częścią garderoby. Do tego nie trzeba już się ubierać, bo on sam w sobie jest cudowny. Cybex jest inny, oryginalny. Jak przechodzi ktoś z wózkiem Cybexa to wszyscy się odwracają. Jest zauważalny. Moja mama ostatnio jak była w Warszawie i poszła na spacer z Tośką, to powiedziała mi, że wszyscy się za nią odwracali. Zastanawiała się, czy tak dobrze wyglądała po fryzjerze. Powiedziałam jej, że to raczej nie chodzi o to, jednak wózek tutaj robi niezłą furorę i tak jest z każdym modelem

- mówiła wówczas Hyży w rozmowie z reporterką Jastrząb Post i dodała, że wózki tej marki są lekkie i posiadają szereg niezbędnych akcesoriów. 

Maja Hyży pokazała nowy wózek dla dziecka. Luksusowy pojazd. Internauci oburzeni.Maja Hyży pokazała nowy wózek dla dziecka. Luksusowy pojazd. Internauci oburzeni. Instagram, screen: @majahyzy

Anna Lewandowska/InstagramAnna Lewandowska i Robert Lewandowski na spacerze z dwoma wózkami

Maja Hyży o krytyce: "Bezsensowna dyskusja po prostu mnie zabolała"

Na wokalistkę spadła fala krytyki. Jedna z internautek zarzuciła jej, że żyje wyłącznie z reklam i nawiązała do jej życia prywatnego:

Do Mai dorastać nie chcę, bo nie ma do kogo. Żenująca kobieta żyjąca z reklam i robiąca z siebie tylko pośmiewisko! Nie dziwie się, że ją zdradził były. Zrób otwarte konto wieśniaro, to taka rada.

Hyży błyskawicznie odpowiedziała na krytykę oburzonej obserwatorki:

Takich screenów nie wrzucam na co dzień. Większość po prostu olewam i nie zwracam uwagi. Natomiast te komentarze i dyskusja bezsensowna po prostu mnie zabolała, dlatego wrzuciłam, żebyście zobaczyli, z czym się mierzę, że nie zawsze jest tak kolorowo. Chciałam, żeby znajomi tej Pani zobaczyli, jaką jest osobą.

- skomentowała wokalistka na InstaStories i pokazała negatywne komentarze jednej z internautek:

Maja Hyży pokazała nowy wózek dla dziecka. Luksusowy pojazd. Internauci oburzeniMaja Hyży pokazała nowy wózek dla dziecka. Luksusowy pojazd. Internauci oburzeni Instagram, screen: @majahyzy

Więcej o: