Anna Lewandowska zabrała córkę na luksusowe śniadanie. Jadły croissanty od Ralpha Laurena. "Tylko my dwie"

Anna Lewandowska zabrała Klarę do luksusowej kawiarni, gdzie razem zjadły posiłek. Nieco później dołączył do nich także Robert Lewandowski. Widać, że rodzina Lewandowskich uwielbia wspólnie celebrować rodzinne chwile.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna Lewandowska i jej córka Klara mają wyjątkową relacje. Obserwując media społecznościowe trenerki można wywnioskować, że dziewczynka ma wiele zainteresowań pokrywających się z pasjami mamy. Często naśladuje ją ćwiczącą i nie stroni od wszelakich aktywności fizycznej. Nic dziwnego, że mama i córka czasami lubią wyskoczyć też do dobrej restauracji, aby celebrować wspólny czas. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała pokój córek. Muzyka relaksująca? Chyba przerażająca

Anna Lewandowska spędza poranek z córką. Wybrały się do luksusowej kawiarni. "Dzisiaj tylko my dwie"

Anna Lewandowska ostatnio zabrała swoją córkę na wyjątkowe śniadanie do renomowanego miejsca pod szyldem Ralph's Coffee, której właścicielem jest znany projektant - Ralph Lauren. Monachijska restauracja to pierwszy lokal w Europie prowadzony pod skrzydłami jednego z przedstawicieli świata mody. Mama i córka zjadły wykwintne śniadanie w postaci croissantów, kawałka ciasta oraz kawy. Nieco później dołączył do nich Robert Lewandowski. 

Dzisiaj tylko my dwie. Zaczęłyśmy od śniadania, po czym skończyłyśmy na sesji zdjęciowej taty

- napisała pod postem trenerka.

 

Anna Lewandowska o imieniu starszej córki. Nawiązanie do Biblii

Anna Lewandowska chętnie wchodzi w interakcję z obserwatorami na Instagramie. Trenerka ostatnio przygotowała dla fanów popularne Q&A. Nie zabrakło pytań o życie prywatne Lewandowskich. Internauci zapytali między innymi o to, skąd pomysł na takie, a nie inne imiona dla córek. Trenerka przyznała, że starsza córeczka ma na imię Klara, bowiem to właśnie Ania ma tak na trzecie imię. Jest jeszcze jeden powód tej decyzji.

Od świętej Klary, też tak mam na trzecie

- oznajmiła żona Roberta Lewandowskiego, publikując przy tym wizerunek zakonnicy. Okazuje się, że wybór imienia na młodszej córeczki również nie jest przypadkowy. Imię to spodobało się Klarze, a rodzice zgodzili się, aby to córka zdecydowała. Trenerka zdradziła, że sama ma wybrane takie imię z bierzmowania

Anna Lewandowska odpowiedziała szczerze na pytania fanek. Porody trwały 28 godzin i 28 minut. Padło pytanie o trzecie dzieckoAnna Lewandowska odpowiedziała szczerze na pytania fanek. Porody trwały 28 godzin i 28 minut. Padło pytanie o trzecie dziecko Instagram, screen: @annalewandowskahpba

Więcej o:
Copyright © Agora SA