"Życie jest łatwiejsze". Pozwala dzieciom jeść śmieciowe jedzenie i spędzać czas przed komputerem

Siobhan należy do grona "wyluzowanych mam". Na swoim profilu na TikToku opublikowała nagranie, w którym wyznała, że pozwala dzieciom spędzać czas przed komputerem, kiedy tylko chcą. Ponadto nie przykłada zbyt wielkiej wagi do tego, co jedzą. Wyjaśniła, dlaczego tak robi.

Więcej na temat macierzyństwa przeczytasz na Gazeta.pl.

Siobhan jest mamą trojga dzieci. Ostatnio opublikowała na swoim profilu nagranie, które ma zwrócić uwagę na problem oceniania mam. Użytkowniczka TikToka pozwala swoim dzieciom na więcej niż niektórzy rodzice i przez to jest nieustannie poddawana krytyce. W filmiku "Rzeczy, które robię jako zła matka" wymieniła m.in. karmienie dzieci śmieciowym jedzeniem i pozwalanie im na spędzanie czasu przed ekranem telewizora czy komputera, gdy tylko zechcą. 

Zobacz wideo Poduszka minionek i ramka na obrazki. Urządzamy pokój dziecka

Nietypowe metody wychowawcze wzbudziły kontrowersje

W jednym z nagrań wyznała, że karmi dzieci tym, na co mają ochotę, bo dawanie im jedzenia, którego nie zjedzą, jest stratą czasu. W ich jadłospisie znajdują się m.in. mrożone nuggetsy, chipsy, frytki, hamburgery i pizze. Syn Siobhan cierpi na autyzm i odmawia jedzenia czegokolwiek poza tym, co sam zechce.

Jego przykładowe posiłki wyglądają następująco: śniadanie składa się z dwóch maślanych bułek z czekoladą i mandarynek. Później zjada chipsy, żelki i wrapa z szynką. Na obiad nuggetsy z frytkami i brokułem. 

Ponadto komputer pozwala mu na komunikowanie się z innymi domownikami, dlatego mama nie zabrania mu z niego korzystać. Ta zasada obowiązuje także córeczki Siobhan. Mogą oglądać bajki i patrzeć w ekran, kiedy tylko chcą - nawet podczas posiłków.

Siobhan tłumaczy to tym, że kiedy dzieciom nie zabrania się korzystania z elektroniki i mogą to robić, kiedy chcą, przestaje je to interesować. Dzięki temu poświęcają więcej czasu na inne zabawy.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska pokazała, co kupiła dziecku. To kontrowersyjny przedmiot

Dobrze zobaczyć normalną mamę. Myślałam, że tylko ja tak robię

- napisała jedna z użytkowniczek aplikacji. Jednak nie wszyscy mieli tak pozytywne odczucia.

Moja mama robiła tak samo, więc mogę ocenić: to nie było fajne

- wyznała obserwatorka Siobhan. 

Wyznanie mamy z TikToka podzieliło internautówMama wyznała, że chodzi nago przy pasierbach. W komentarzach zawrzało

Więcej o: