Meghan i Harry pokazali Lilibet swojej kuzynce. Królowa Elżbieta II poczuła się urażona?

Meghan Markle i książę Harry postanowili przedstawić osobiście woją córkę jednemu z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że nie jest to królowa Elżbieta II. Wiadomo jedynie, że ta zobaczyła już prawnuczkę podczas rozmowy online. Niewiele wskazuje jednak, aby w najbliższej przyszłości spotkała się z nią osobiście.

Więcej o rodzinie królewskiej przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Od początku wizerunek małej Lilibet był bardzo strzeżony, jednak za sprawą publikacji świątecznej kartki, książę i księżna Sussex pochwalili się rodzinną fotografią w pełnym składzie. To pierwszy raz, kiedy para zdecydowała się pokazać twarz urodzonej córeczki. Ich młodsza pociecha, córka Lilibet Diana przyszła na świat w czerwcu 2021 roku. Od czasu wyprowadzki pary z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych oraz zrzeczenia się swoich tytułów, ich relacje z rodziną królewską znacząco się pogorszyły. Królowa Elżbieta II nie poznała osobiście Lilibet, widziała ją jedynie podczas rozmowy na Zoomie. 

 

Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko swojej kuzynce. Co na to królowa Elżbieta II?

Jak pisze brytyjski "Express", książę i księżna Sussex pokazali córkę swojej kuzynce - księżniczce Eugenii, która ponad rok temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Okoliczności są zagadkowe, a wielu fanów monarchii uważa, że jest to swego rodzaju obraźliwy gest w stronę królowej Elżbiety, która jako pierwsza powinna osobiście poznać swoją prawnuczkę. 

Księżniczka Eugenia niedawno przyleciała do Stanów Zjednoczonych i była widziana z księciem Harrym na stadionie w Los Angeles, gdzie oglądali mecz Super Bowl. Przy okazji wizyty w USA, Eugenia z pewnością odwiedziła swojego kuzyna z żoną i dziećmi

Księżniczka Eugenia prosi o radę rodzicielską księżną Kate. "Nie wie, gdzie się zwrócić"

Księżniczka Eugenia ponad rok temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Choć nigdy nie miała bliskiego kontaktu z księżną Kate, to mimo to postanowiła poprosić o kilka rad macierzyńskich. Okazało się, że bardzo jej ufa i widzi, że jest dobrą matką dla swoich pociech. 

Nie wie, gdzie się zwrócić. Jest w domu ze swoim synkiem, ma do czynienia z nowym doświadczeniem, jakim jest macierzyństwo i potrzebuje porady. Dokąd ma się udać? Kate ma doświadczenie, więc będąca w rozsypce Eugenia skontaktowała się z nią, żeby spotkać się na rozmowę i prosić o poradę

- zdradza informator w rozmowie z czasopismem "Woman's Day". Okazuje się, że żona Williama przekazała księżniczce kilka istotnych kwestii i zapewniła, że to na pewno może w wypracowaniu schematów macierzyńskich. 

Zachęcała księżniczkę do skupienia się na dziecku, ale i patrzenia w przyszłość. Zanim to wszystko się zaczęło, Eugenia pracowała nad podcastem przeciwko niewolnictwu. Kate powiedziała, że powinna to kontynuować

- dodał informator "Woman's Day".

Książę i księżna Sussex porzucili obowiązki na brytyjskim dworze

Meghan i Harry jakiś czas temu podjęli dość kontrowersyjną decyzję. Książę i księżna Sussex zdecydowali się opuścić rodzinę królewską i żyć z dala od Wielkiej Brytanii. Swoją decyzję tłumaczyli tym, że od dawna chcieli odpocząć od dworskiej etykiety i swobodnie wychowywać dzieci. Okazuje się, że świetnie sobie radzą, ponieważ na próżno szukać w mediach zdjęć pociech z ukrycia.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.