Pięciolatek włożył garnitur i zaskoczył swoją sympatię kwiatami. "Mały dżentelmen"

Pięciolatek postanowił zrobić swojej sympatii walentynkową niespodziankę. Stanął w progu jej domu z maskotką i dużym bukietem kwiatów. "To najsłodsza rzecz, jaką widziałam w ostatnim czasie" - komentuje internautka.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do publikowania, udostępniania i wysyłania znajomym krótkich filmików, które w założeniu miały przypominać swoją formą teledyski. Zyskała dużą popularność wśród nastolatków zamieszczających na niej nagrania układów tanecznych, ale z czasem na platformie zaczęło przybywać o wiele więcej treści.

Pięciolatek włożył garnitur i zaskoczył swoją sympatię kwiatami

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Obecnie na TikToku można znaleźć filmiki z uroczymi zwierzętami, relacje z podróży, różnego rodzaju poradniki, fragmenty znanych seriali oraz nagrania autorstwa rodziców, dzielących się z obserwatorami różnymi aspektami opieki nad dziećmi.

Na profilu @shelbysmall1 w Walentynki opublikowano nagranie z małym chłopcem w roli głównej. Ubrany w garnitur, z bukietem kwiatów i maskotką zjawił się pod domem swojej sympatii, by zrobić jej w tym dniu wyjątkową niespodziankę. Zdarzenie dokładnie relacyjnowała jego mama. Nagle drzwi otworzył tata dziewczynki i zawołał córkę. Chłopczyk życzył jej "szczęśliwych Walentynek" i wręczył prezenty. Zaskoczona dziewczynka poprosiła mamę, by potrzymała podarunki, po czym mocno go uścisnęła kolegę.

Ubiór to jego pomysł. Doradziłam, aby wybrał ładną koszulę, a zdecydował się na garnitur

- przekonywała mama chłopca.

Filmik obejrzało prawie 8 milionów osób i pojawiła się pod nim masa komentarzy od oczarowanych internautów. Zgodnie stwierdzili, że nagranie jest bardzo urocze, a postawa malca godna pochwały.

Wychowujesz małego dżentelmena.
To najsłodsza rzecz, jaką widziałam w ostatnim czasie.
Tacy będą moi synowie. Po prostu cudowny widok.
To jest zbyt słodkie.
Mały chłopiec ma więcej odwagi, niż wielu dorosłych mężczyzn.
Nie tylko jego nauczono, jak powinien traktować tę wyjątkową, ale ona również nauczyła się tego, jak powinna być traktowana. Oboje na tym skorzystali. 
To dziecko ma więcej pewności siebie ode mnie.
Absolutnie cudowne! Jakie ma maniery! Z pewnością będzie w przyszłości cudownym mężem.
Dobre wychowany!

- pisali.

Więcej o: