Syn Aleksandry Żebrowskiej ma ciekawą fryzurę. "Rozgardiasz na głowie"

MG
Aleksandra Żebrowska pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem, na którym widać oryginalną fryzurę Feliksa. Jedna z matek przyznała, że to typowa dziecięca fryzura. - Oj, znam to doskonale. Każda matka wie o co chodzi - tłumaczy rodzic trzylatka w rozmowie z eDziecko.pl.

Więcej o macierzyństwie przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski niebawem powitają na świecie swoje czwarte dziecko. Popularne małżeństwo zawsze chciało mieć dużą rodzinę. Właścicielka marki "Francis&Henry "wychowywała się w dużej i katolickiej rodzinie, jako najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, a jej mąż również miał dwie siostry. W 2010 roku żona aktora urodziła pierwszego syna Franciszka, trzy lata później na świat przyszedł Henryk, a w sierpniu 2020 do rodziny dołączył Feliks. Aktorka chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych i głośno mówi o rodzicielstwie, a przy tym stara się nie upiększać macierzyństwa i pokazuje je takim, jakie jest.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio obnaża uroki macierzyńska. „Nie jest łatwo"

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie męża i dziecka. Wszyscy patrzą na jego włosy.

Aleksandra Żebrowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie Michała Żebrowskiego, który trzyma na rękach najmłodszego syna - Feliksa. Szczególną uwagę zwraca nietypowa fryzura pociechy. Sterczące na wszystkie strony kosmyki włosów sprawiają, że chłopiec wygląda naprawdę uroczo. 

Czy te włosy mogą kłamać?

- napisała Żebrowska żartobliwie pod zdjęciem.

Syn Aleksandry Żebrowskiej ma włosy niczym Einstein. 'Rozgardiasz na głowie'Syn Aleksandry Żebrowskiej ma włosy niczym Einstein. 'Rozgardiasz na głowie' Instagram, screen: @olazebrowska

 

Matka: "Ten rozgardiasz na głowie jest naprawdę słodki"

Rodzice chętnie dzielą się w sieci własnymi, równie zabawnymi macierzyńskimi historiami związanymi z wychowaniem dzieci, ale także z tymi szczegółowymi sytuacjami np. tak jak w tym przypadku nietypowymi fryzurami pociech. Jedna z matek w rozmowie z eDziecko.pl przyznała, że jej synek nosi bardzo podobną fryzurę i jest to naprawdę urocze, tym bardziej, że maluch czuje się w takich włosach naprawdę komfortowo. Matka podkreśliła, że najważniejsze, aby kosmyki włosów nie dostawały się do oczu, bo dzieci się wtedy denerwują i przeszkadza im to w zabawie. 

Oj, znam to doskonale. Każda matka wie o co chodzi. Nie obcinam synkowi zbyt często włosów i mały wygląda naprawdę podobnie. Dzieci mają dużo energii i nie zwracają uwagi na wygląd. Jeśli chodzi o włosy, to najważniejsze, aby kosmyki nie wchodziły do oczu, nic więcej się nie liczy. Oby dziecku było wygodnie

- tłumaczy mama trzylatka i dodaje:.

Ten rozgardiasz na głowie jest naprawdę słodki. To taka typowa dziecięca fryzura.

Ashley Graham na pierwszym zdjęciu po porodzie. 'Nie było to łatwo' (zdjęcie ilustracyjne)Ashley Graham zdradziła imiona synów. Jedno nawiązuje do Biblii: "Wysłannik Boga"

Więcej o: