Marzyła o drugim dziecku, urodziła trojaczki. Pokazuje, jak wygląda jej dom z czwórką dzieci

Mama czwórki dzieci pokazuje swoją codzienność z maluchami. Odpowiedni sprzęt pozwala jej "zapanować nad sytuacją". "Szczerze mówiąc, naprawdę nie jest tak źle, jak sobie wyobrażałem. To naprawdę fajne dzieciaki!" - powiedziała.

Więcej niezwykłych historii rodzinnych na Gazeta.pl

Ta mama z USA, która na TokToku funkcjonuje jako @keepingupwiththekorzons, ma czworo dzieci. Najpierw na świat przyszła dziewczynka. Niedługo potem kobieta i jej mąż postanowili, że chcą kolejne dziecko. Okazało się, że zostaną rodzicami trojaczków. Dziś mają więc w domu czworo dzieci poniżej czwartego roku życia - dziewczynkę i trzech chłopców.

Zapytała, dlaczego nie chcą dzieci na weselachPanna młoda: Dlaczego nie chcecie dzieci na weselu? Posypały się komentarze. "Największy koszmar"

Mama pokazuje, jak wygląda jej codzienność z czwórką dzieci

Amerykanka chętnie dzieli się na TikToku nagraniami, na których opowiada o swojej ciąży i porodzie. Szczególnym zainteresowaniem internautów cieszą się jednak nagrania, na których zdradza, jak wygląda jej życie codzienne z córką i chłopcami. Mama pokazuje, jak w jej przypadku wyglądają karmienie, przewijanie, spacer i zabawy z dziećmi. Córka chętnie jej pomaga - bawi się z maluchami, zajmuje ich uwagę, co w takiej sytuacji jest nieocenione.

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Mama trojaczków pokazuje, jak teraz wygląda jej dom

Opieka nad czwórką dzieci, w tym kilkumiesięcznymi trojaczkami to bardzo trudne zadanie. Żeby jak najbardziej je sobie ułatwić, mama zainwestowała w odpowiedni "sprzęt".

Na nagraniu pokazuje, że musiała kupić: trzy łóżeczka, trzy foteliki do karmienia, trzy bujaczki i trzy centra aktywności. Tym sposobem, dużo łatwiej jej zajmować się dziećmi, jednak przyznaje, że sprzęt dla maluchów zdominował cały dom. Kobieta przyznała, że takie zakupy są bardzo kosztowne, na szczęście część z tego sprzętu kupiła z drugiej ręki. W ten sposób udaje jej się zapanować nad sytuację w domu i zaspokajać wszystkie potrzeby całej trójki.

Szczerze mówiąc, naprawdę nie jest tak źle, jak sobie wyobrażałem. To naprawdę fajne dzieciaki!

- powiedziała. 

Minister edukacji i nauki Przemyslaw Czarnek.Hołownia ostro do Czarnka: Wara od wychowywania dzieci według pana zakutych poglądów

Więcej o: