Mama daje bliźniakom reprymendę za nieprzespaną noc. Internautka: "Daj im spokój"

Mama pokazała nagranie, na którym wypomina swoim dzieciom nieprzespaną noc. "Biedny tatuś musiał spać na podłodze, biedna mamusia nie spała wcale. To się nie może powtórzyć" - słyszymy na udostępnionym filmiku.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Mama Ralpha i Masona, bliźniaków, które przyszły na świat w sierpniu 2021 roku, czyli mają aktualnie niecałe półtora roku, opublikowała na TikToku nagrania, w którym w żartobliwy sposób wypomina swoim dzieciom nieprzespaną noc. Malcy słuchają słów mamy bardzo uważnie.

Mama pokazała nagranie, na którym upomina swoje dzieci

Na jednym z filmików widać chłopców siedzących na kanapie. Maluchy są jeszcze w piżamach, widać, że się nie wyspali. Ich mama mówi: 

Po raz kolejny musimy odbyć tę rozmowę. Miniona noc była nie do zaakceptowania [...] Biedny tatuś musiał spać na podłodze, a biedna mamusia nie spała wcale [...] To się nie może powtórzyć.

W pewnym momencie jeden z chłopców ziewa. Mama zwraca się wówczas do niego:

Przepraszam, jeśli cię nudzę.

A gdy dziecko zaczyna się śmiać, słyszy:

Nie, to wcale nie jest zabawne.
Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Fakt, że podobna "pogawędka" odbyła się nie raz, oznacza, ze dzieci nie należą do śpiochów i w nocy mają lepsze pomysły niż wypoczynek. Ich rodzice są wykończeni. Nagrania z bliźniakami podbiły serca internautów. Pojawiło się wiele komentarzy osób, których do łez rozbawiła reakcja dzieci na reprymendę mamy. Jedna z internautek napisała: 

Daj im spokój mamo, są zbyt zmęczeni po ostatniej nocy. Ich uśmiechy mówią, że mają podobne plany na dzisiejszy wieczór.
Więcej o:
Copyright © Agora SA