W jej brzuchu są trojaczki. Pokazała nagranie. Lekarz: Powiększy się dwukrotnie

Alex Galindo jest w 23. tygodniu ciąży. Młoda mama już wkrótce powita na świecie trojaczki. Na swoim profilu na TikToku opublikowała nagranie przedstawiające ciążowy brzuch. Według lekarza będzie on jeszcze dwa razy większy.

Więcej historii mam znajdziesz na Gazeta.pl.

Alex Galindo na swoim profilu na TikToku opowiada o życiu rodzinnym. Odkąd dowiedziała się, że ich rodzina powiększy się o trojaczki, dzieli się z obserwatorami przebiegiem ciąży. Obecnie jest już w 23. tygodniu i pochwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem. Zdradziła też, że lekarz przewiduje, że do rozwiązania będzie on dwa razy większy.

Zobacz wideo "Polski Ład a ciąża. Czy stracę pieniądze?" [Q&A]

Mama trojaczków pokazała ciążowy brzuch

W jednym ze swoich początkowych nagrań Alex Galindo wyznała, że zaszła w ciążę od razu po tym, jak zeszli się z partnerem po pięciomiesięcznej przerwie. Do porodu zostało jeszcze 13 tygodni. Podczas ostatniej wizyty lekarskiej młoda mama usłyszała, że jej brzuch jeszcze podwoi swój rozmiar. Nie kryje tego, że obawia się, jak będzie wyglądał tuż przed porodem. Komentujący nie pocieszyli Alex. Wiele osób zasugerowało, że poród pewnie przyjdzie szybciej, niż się tego spodziewa. 

Mówię ci, zostało ci tylko sześć tygodni

- napisała jedna z obserwatorek.

Chociaż w przypadku mnogiej ciąży, przedwczesny poród zdarza się często, Alex ma nadzieję, że maleństwa dłużej pozostaną w brzuchu i mniej czasu będą musiały spędzić w szpitalu. Przy okazji oznajmiła, że będą to dziewczynki. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA