Mama pokazała sprytny trik na czystość w samochodzie. Wystarczy jeden przedmiot. "Genialny pomysł"

Zapiaszczona i zabłocona podłoga w samochodzie to coś, z czym mierzy się każdy jego posiadacz. Utrzymanie czystości w aucie bywa trudne, zwłaszcza jesienią i zimą, gdy ziemia zmienia się w rozmiękłą pluchę. Sytuacja komplikuje się, gdy nie tylko ty musisz pamiętać o wyczyszczeniu butów, lecz także dziecko. Emily Norris, mama, która prowadzi konto na TikToku, pochwaliła się jednak sprytnym rozwiązaniem.

Więcej trików z TikToka znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Emily Norris jest mamą trzech chłopców. Prowadzi na TikToku konto mrsemilynorris, na którym pokazuje swoją codzienność. Niedawno kobieta opublikowała krótki filmik, w którym podzieliła się z obserwatorami sprytnym trikiem na zachowanie czystości w samochodzie.

Mama pokazała, jak udało jej się zachęcić dzieci do jedzenia warzywMama pokazała, jak zachęciła dzieci do jedzenia warzyw. To banalnie proste!

Synowie Emily trenują piłkę nożną. Po każdym treningu, zwłaszcza przy gorszej pogodzie, ich buty są całe w błocie i piachu, które później zostają na samochodowych dywanikach. Emily postanowiła coś z tym zrobić. Rozwiązanie, po które sięgnęła, jest genialne w swej prostocie. Kupiła zwykły plastikowy pojemnik, w którym zwykle trzyma się przybory do sprzątania i postawiła go na podłodze w samochodzie. Gdy syn wsiada do auta, wkłada stopy do pojemnika, a cały brud zostaje w środku.

Ten pojemnik do sprzątania ratuje mój samochód

- napisała Emily.

Prawda, że sprytne? Pojemnik jest niedrogi i pozwala zaoszczędzić cenny czas, który do tej pory mama przeznaczała na wyczyszczenie samochodu.

Obserwatorzy Emily przyjęli jej pomysł z entuzjazmem. Wiele osób przyznało, że nie wpadli na takie rozwiązanie, choć przecież jest banalne.

Dlaczego dowiedziałem się o tym dopiero w wieku 59 lat?!
Mój Boże, muszę to wykorzystać. Dziękuję, że podzieliłaś się tym genialnym pomysłem

- brzmiały niektóre z komentarzy pod filmikiem sprytnej mamy.

A wy macie jakieś swoje sposoby i triki, które ułatwiają wam codzienność?

Więcej o: