Olga Frycz pokazała śniadanko córeczki. Fanka: "Nie karmisz piersią"? Reszta się oburzyła

Olga Frycz pokazała na Instagramie urocze zdjęcie, na którym karmi butelką młodszą córką. Jedna z internautek zapytała, dlaczego aktorka nie karmi piersią i przyznała, że przecież każdy doskonale wie, że nie ma nic lepszego dla dziecka, niż naturalne mleko matki. Inne obserwatorki błyskawicznie stanęły w obronie Frycz. - Ważne, że karmi, a nie głodzi. To jest temat, który w ogóle nie powinien być podejmowany przez osoby trzecie - zapewniła jedna z matek.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Olga Frycz jest mama 3,5-letniej córeczki Helenki i niedawno urodzonej pociechy o imieniu Zosia. Szczęśliwa mama chętnie opowiada fanom o życiu rodzinnym i wychowaniu dwóch córeczek. Jednak zawsze stara się strzec prywatności pociech, a zdjęcia publikowane w sieci, kadruje w taki sposób, aby nie było widać ich twarzy. Aktorka świetnie odnajduje się w roli samodzielnej matki. Widać, że sprawia jej to dużo radości. Niedawno zapewniła, że nie obawia się samotnego macierzyństwa, bowiem ma przy sobie ludzi, na których zawsze może liczyć. 

 
Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Olga Frycz karmi młodszą córkę. "Zosia na śniadanku"

Olga Frycz znana jest z zamiłowania do podróży. Kiedy tylko nadarzy się okazja, to aktorka pakuje walizki i wyrusza w odległe miejsca. Kilka raz w roku wybiera się wraz z córkami na zagraniczne wakacje. Aktorka zdradziła na Instagramie, że tym razem wybór padł na słoneczną Teneryfę. 

Olga Frycz opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie, na którym pokazała rutynową sytuację z życia każdej matki. Aktorka przygotowała dla swojej córeczki urocze śniadanko - mleko, które podała jej na tle hiszpańskiej roślinności. Mama karmi butelką swoją młodszą córkę Zosię. 

Zosia na śniadanku w cieniu na trawce pod drzewkiem

- napisała Frycz pod zdjęciem.

 

Internautka pyta: "Nie karmisz piersią?"

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internautki były zachwycone uroczym kadrem córki i mamy. Jedna z fanek przyznała, że karmienie dziecka na świeżym powietrzu dobrze wpływa na jego układ odpornościowy. 

Kochana, zazdroszczę!
To jest macierzyński obrazek.
Ale wam dobrze!
Przy matce naturze najlepiej. Wszystkie trzy jesteście cudowne

- pisały obserwatorki. Jedna z internautek była zainteresowaną kwestią, dlaczego Frycz nie karmi piersią swojej młodszej córki:

Nie karmisz piersią?

Błyskawicznie pojawił się komentarz innej fanki, która stwierdziła, że aktorka najwidoczniej nie karmi naturalnie. Jednak to nie wystarczyło, a zaciekawiona internautka dalej drążyła temat:

Taka wzorowa mama?

Olga Frycz pokazała śniadanko córeczki. Obserwatorka pyta: 'Nie karmisz piersią?' Fanki oburzoneOlga Frycz pokazała śniadanko córeczki. Obserwatorka pyta: 'Nie karmisz piersią?' Fanki oburzone Instagram, screen: @tojafrycz

Inne obserwatorki stanęły w obronie Frycz i zapewniły, że wzorowa mama nie musi karmić piersią. Internautka nie dała sobie wmówić innej opinii i dodała:

Przecież doskonale wiecie, że nie ma nic lepszego dla dziecka. Inna sprawa, czy ktoś nie chce, czy nie może.

W komentarzach pojawiła się prawdziwa burza. Inna fanka tłumaczyła:

Ważne, że karmi, a nie głodzi. To jest temat, który w ogóle nie powinien być podejmowany przez osoby trzecie lub obce. Niestety w tej kwestii dalej panuje ciemnogród. Zastanawia mnie jedna rzecz. Jakim prawem obcy ludzie dają sobie pozwolenie na to, aby wchodzić z buciorami w czyjś życie?

Olga Frycz pokazała śniadanko córeczki. Obserwatorka pyta: 'Nie karmisz piersią?' Fanki oburzoneOlga Frycz pokazała śniadanko córeczki. Obserwatorka pyta: 'Nie karmisz piersią?' Fanki oburzone Instagram, screen: @tojafrycz

Olga Frycz nie odpowiedziała fankom, ale być może postanowi wkrótce odnieść się do tematu karmienia piersią.

Więcej o: