Małgorzata Rozenek chciała ćwiczyć. Henio szybko zweryfikował jej plan. Nie tylko on

Małgorzata Rozenek jest zwolenniczką wszelakich aktywności fizycznych. Celebrytka niedawno pokazała na InstaStories, jak wyglądają kulisy treningu w rodzinnym domu. - Pokazano mi moje miejsce - żartobliwie napisała Rozenek na Instagramie.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o zabiegach upiększających: Jestem zadowolona, w którą stronę to idzie

Małgorzata Rozenek próbuje ćwiczyć w domowym zaciszu. Wtedy wkracza Henio

Małgorzata Rozenek niedługo po urodzeniu swojego trzeciego dziecka ogłosiła na Instagramie, że planuje powrót do formy sprzed ciąży. Celebrytka oprócz zdrowej diety i treningów, korzystała także z zabiegów w salonach medycyny estetycznej. Żona Radosława Majdana wzięła udział w autorskim programie "Rozenek cudnie chudnie" emitowanym na antenie TVN Style, gdzie przeszła niebywałą metamorfozę. 

Mama Henia nie rezygnuje z aktywności fizycznej i ćwiczy nawet w domowym zaciszu. Niestety, czasami ma pewne utrudnienia. W tym przypadku przeszkodził jej najmłodszy syn, a także pies. Celebrytka pokazała na InstaStories fotografie, na których siedzi w sportowym stroju na macie do ćwiczeń, a obok niej najbliżsi.  

Myślisz - "dziś się uda", ale pokazano mi moje miejsce

- napisała pod zdjęciami na InstaStories. 

Małgorzata Rozenek chciała ćwiczyć. Henio szybko zweryfikował jej plan. Nie tylko onMałgorzata Rozenek chciała ćwiczyć. Henio szybko zweryfikował jej plan. Nie tylko on Instagram, screen: @m_rozenek

Małgorzata Rozenek chciała ćwiczyć. Henio szybko zweryfikował jej plan. Nie tylko onMałgorzata Rozenek chciała ćwiczyć. Henio szybko zweryfikował jej plan. Nie tylko on Instagram, screen: @m_rozenek

 

Zofia ZborowskaZofia Zborowska wraca do formy po porodzie. "Walka o to, by nie popuszczać"

Małgorzata Rozenek o zainteresowaniach Henia: "Woli to bardziej, niż piłkę nożną, niestety"

Małgorzata Rozenek ostatnio wybrała się ze swoim mężem i najmłodszym synem na obiad w jednej z warszawskich włoskich restauracji. Podczas oczekiwania na posiłek celebrytka nagrała kilka wideo, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie. 43-latka wyznała, że Henio uwielbia bawić się motorami. Na dowód zamieściła fotografie dziecka z zabawkowymi samochodami. 

Ulubioną zabawką Henia od urodzenia, dosłownie przyrzekam, że jak zaczął jakkolwiek się bawić, to zawsze były samochody

- wyznała Małgosia.

Małgorzata Rozenek zdradza, czym najbardziej interesuje się Henio. Majdan rozczarowany?Małgorzata Rozenek zdradza, czym najbardziej interesuje się Henio. Majdan rozczarowany? Instagram, screen: @m_rozenek

Celebrytka przyznała, że jak na razie małego Henia nie ciągnie do piłki nożnej:

Jeśli chodzi o sporty, to chyba sporty motorowe bardziej, niż piłkę nożną, niestety.

Radosław Majdan wypowiedział się w tej kwestii i zapewnił, że jego syn ma jeszcze czas na podjęcie decyzji, jednak on umiejętnie stara się zachęcić małego do jego ulubionego sportu, jakim jest piłka nożna. Z pewnością chciałby, aby Henio w przyszłości trenował tę dyscyplinę sportową.

Spokojnie, na razie jest dzieckiem. Chociaż staram się. Kupiłem mu piłkę do samochodu

- dodał Majdan.

Radosław Majdan, Małgorzat RozenekMałgorzata Rozenek pokazała brzuch po ciąży. Fani: Cudowna figura

Więcej o: