Mama weszła do wanny i się zaczęło. "Prosiłam tylko o kilka minut spokoju"

Mamy często dzielą się swoim codziennym życiem w mediach społecznościowych. Ostatnio jedna z użytkowniczek TikToka, która wychowuje czworo dzieci, pokazała, jak wygląda jej kąpiel. "Prosiłam tylko o chwilę spokoju" - napisała w podpisie do zdjęcia. Nie tylko ona ma ten problem.

Więcej historii wielodzietnych rodzin przeczytasz na Gazeta.pl.

Kiedy w domu pojawia się dziecko, każda mama musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Ciągłe potrzeby malucha i rozpierająca go energia sprawiają, że ciężko jest znaleźć czas dla siebie. Czasem nawet wygospodarowanie 10 minut na szybki prysznic jest wyzwaniem. Jedna z użytkowniczek TikToka znana pod nickiem ohlook.themusgroves, chciała zrelaksować się w wannie po ciężkim dniu. Opublikowała na swoim profilu na TikToku nagranie, które pokazuje, co wydarzyło się, gdy weszła do wanny. Każda mama ma podobne doświadczenia.

Zobacz wideo Jak wybrać pediatrę dla noworodka?

Mama weszła do wanny i ...

Autorka nagrania jest mamą bliźniąt, ale ma też dwie starsze córki. Tym bardziej ciężko jest jej znaleźć chwilę na odpoczynek. Kiedy napełniła wodą wannę i weszła do wody, myślała, że w końcu odetchnie. Niestety tym razem jej się to nie udało. Natychmiast do pomieszczenia wkroczyła córka, a za nią bliźnięta. Maluchy podeszły do wanny i z zainteresowaniem przyglądały się kąpiącej się mamie.

Jesteś mamą czworga i próbujesz zrelaksować się podczas kąpieli. Ale twoje bliźnięta, które karmisz piersią, mają inny plan

- zażartowała w opisie.

Nagranie zebrało 314 tysięcy reakcji. Wiele kobiet w komentarzach przyznało, że doskonale znają ten scenariusz. Ponadto internautów rozbawił sposób, w jaki synowie patrzą na mamę. Trzeba przyznać, że są bardzo skupieni.

Więcej o:
Copyright © Agora SA