Aleksandra Żebrowska jest w czwartej ciąży. "Dwie kreski mimo szczepienia. To nie covid"

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski spodziewają się czwartego dziecka. Właścicielka marki "Francis&Henry" pokazała na Instagramie zdjęcie testu ciążowego i wytłumaczyła, że nie jest to test na COVID-19. - #toniecovid #tomichał - pochwaliła się na Instagramie.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski na co dzień stronią od wypowiadania się w sieci o życiu prywatnym, jednak za sprawą mediów społecznościowych, popularne małżeństwo coraz częściej opowiada o prawdziwych obliczach macierzyństwa, a także swoich doświadczeniach związanych z wychowaniem dzieci. Teraz znana para informuje fanów, że już niedługo powitają na świecie czwartą pociechę. 

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach w ciąży

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży

Aleksandra Żebrowska w najnowszym poście na Instagramie poinformowała swoich obserwatorów, że niedługo wraz ze swoim mężem Michałem Żebrowskim powita na świecie kolejne dziecko. Przy okazji pokazała zdjęcie testu ciążowego i zapewniła, że nie jest to pozytywny test na obecność koronawirusa. 

Dwie kreski mimo szczepienia

- napisała pod zdjęciem Żebrowska.

 

Agata Rubik żartobliwie komentuje wiadomość o ciąży Żebrowskiej: "Totalnie nieodpowiedzialne"

Fani przekazali mnóstwo ciepłych słów i pogratulowali stanu błogosławionego. Niektórzy bardzo się ucieszyli i stwierdzili, że dzięki temu, Żebrowska będzie publikować w sieci jeszcze więcej macierzyńskich treści. Swoje gratulacje przekazały również koleżanki z branży show-biznesu:

Gratulacje dla Was

- napisała Paulina Krupińska. 

Wspaniała wiadomość! Gratulacje

-  przyznała Anna Kalczyńska. 

Słabe te szczepionki, a to, że nie zachowujecie dystansu jest totalnie nieodpowiedzialne

- dodała Agata Rubik.

Przypomnijmy, że Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są szczęśliwymi rodzicami trzech synów: Franciszka urodzonego w 2010 roku, Henryka, który przeszedł na świat trzy lata później oraz dwuletniego Feliksa. Cała redakcja eDziecko.pl dołącza do gratulacji!

Aleksandra Żebrowska pochodzi z wielodzietnej rodziny

Aleksandra Żebrowska ma siedmioro rodzeństwa. Kiedy rodziła swoje pierwsze dziecko, to wówczas jej mama, Justyna Adamczyk również była w ciąży. 

Kiedy byłam mała, to zawsze bawiłam się, że jestem mamą dużej rodziny - wtedy miałam sześcioro dzieci. To było dziwne, faktycznie. Ale później, jak miałam te sześcioro dzieci w prawdziwym życiu, to nie było już tak zabawne. A na samym końcu okazało się, że mam ośmioro dzieci. Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę. Uwielbiam, jak jest chaos wokół mnie i nie wszystko jest muzealnie poukładane. Nawet teraz, kiedy dzieci się wyprowadziły, zastępuję je kotami i zwierzętami

- mówiła jakiś czas temu mama Żebrowskiej w rozmowie z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.