Zofia Zborowska pokazała zabawne nagranie z babcią Nadziei. Fanki płaczą ze śmiechu. "Wydawajcie płytę"

Zofia Zborowska pokazała, jak razem ze swoją mamą Marią Winiarską, opiekuje się małą Nadziejką. Szalony duet postanowił zrobić dziewczynce prywatny koncert. Fani są zachwyceni doborem repertuaru oraz ruchami scenicznymi. - Kocham ten filmik! Oglądam, oglądam i buzia się śmieje - przyznała jedna z fanek.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Zofia Zborowska śpiewa córce kołysankę. Nietypowy wybór piosenki

Zofia Zborowska i Maria Winiarska śpiewają Nadziejce. Fanka: "Chciałabym zobaczyć minę Nadzi"

Zofia Zborowska opublikowała na Instagramie uroczy filmik, na którym widać, jak razem ze swoją mamą - Marią Winiarską wspólnie opiekują się Nadziejką. Kobiety zaśpiewały dziewczynce gamę solmizacyjną, przy użyciu zabawnej, dziecięcej piosenki. Nadzieja jest bardzo zainteresowana prywatnym koncertem, a jej mama i babcia wręcz tryskają energią. Trzeba przyznać, że mała jest oczkiem w głowie zarówno swojej mamy, jak i babci i nie może narzekać na nudę. Całe nagranie możecie zobaczyć tutaj

Typowy wieczór dla mamy, córki i wnuczki

- napisała Zosia pod wideo. 

Zofia Zborowska pokazała zabawne nagranie z babcią Nadziei. Fanki płaczą ze śmiechuZofia Zborowska pokazała zabawne nagranie z babcią Nadziei. Fanki płaczą ze śmiechu Instagram, screen: @zborowskazofia

Nagranie spotkało się z niezwykle pozytywnym odbiorem. Internauci byli zachwyceni uroczym duetem. Większość z nich przyznała, że kobiety są wręcz genialne. 

Jesteście genialne!
Chciałabym zobaczyć minę Nadzi!
Nadzia zachwycona! Mama z babcią na dwa głosy, do tego Wiesia robi chórki. Wydawajcie płytę!
Mistrzynie!
Petarda! Zrobił mi ten filmik dobry dzień!
Jesteście absolutnie cudowne! Dziękuję wam za tą normalność i dystans, który pokazujecie.
Aż lepszy humor na cały dzień

- pisali obserwatorzy. 

Mama Zofii Zborowskiej ma Instagrama. "Chciałam udowodnić, że ten wiek to tylko nic nieznaczący numerek"

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Zosia założyła swojej mamie Instagrama. Maria Winiarska świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych i widać, że interakcja z fanami daje jej dużo radości. Niedawno mama Nadziei zdradziła, że ma nadzieję, że iż jej mama będzie inspiracją dla innych kobiet:

Chociaż mama wygląda max na 50 lat, to jest już pod 70-tkę, a mało jest takich kobiet w Polsce, które w tym wieku potrafią super poruszać się w social mediach i zarażać pozytywną energią. Chciałam udowodnić, że ten wiek to tylko nic nieznaczący numerek i to widać po mojej mamie, która może być inspiracją dla wielu kobiet.

Zofia Zborowska o pierwszych dniach w nowej roli: Dostałam nagrodę w postaci córeczki

Zofia Zborowska ostatnio była gościem w "Dzień Dobry TVN", gdzie udzieliła wywiadu i opowiedziała o ciąży, porodzie i pierwszych tygodniach w nowej roli matki. Gwiazda zdradziła, co okazało się dla niej najtrudniejsze:

Miałam bardzo trudną ciążę, bardzo, bardzo trudny połóg, który tak naprawdę mnie zgniótł, ale dostałam nagrodę w postaci córeczki, która jest tak bardzo bezproblemowym dzieckiem.

Żona Andrzeja Wrony wspomina, że połóg okazał się ciężkim doświadczeniem. Okazuje się, że zarówno fizycznym, jak i psychicznym:

Połóg jest bardzo trudny dla kobiety, bo nagle znajdujemy się w zupełnie nowej sytuacji ze swoim ciałem i dzieckiem, do którego nie byłyśmy nawet w stanie się przyzwyczaić. Mąż, partner, partnerka – bardzo chcemy, żeby byli przy nas i pomagali, ale z drugiej strony mamy – za przeproszeniem – taki rozpierdziel emocjonalny i hormonalny, że nie dajemy sobie same rady.
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA