Pokazała rzeczywistość każdej mamy. Gdy nie ma czasu na sprzątanie...

Dla wielu mam TikTok jest miejscem, gdzie z przymrużeniem oka mogą traktować trudy codzienności. Ostatnio jedna z nich pokazała, jak wygląda jej codzienny dzień i sprzątanie. Po pojawieniu się dzieci zmieniła się perspektywa.

Więcej historii mam przeczytasz na Gazeta.pl.

Po pojawieniu się w domu dziecka życie mamy zostaje wywrócone do góry nogami. Każda kobieta wie, jak trudno jest połączyć obowiązki domowe z macierzyństwem. Pociecha, która cały czas domaga się uwagi i chce się bawić oraz porządek, po prostu nie idą ze sobą w parze. Jedna z mam opublikowała na swoim profilu na TikToku nagranie, które pokazuje, jak zmieniła się jej perspektywa wraz z posiadaniem dziecka. Rozbawiła inne mamy. "To takie prawdziwe" - pisały.

Zobacz wideo Doda chciała mieć dziecko z Majdanem? "Byłabym w stanie się poświęcić"

Pokazała rzeczywistość każdej mamy

Danni Harvey na swoim profilu na TikToku w zabawny sposób przedstawia macierzyństwo. Jej filmiki cieszą się popularnością wśród rodziców. Ma ponad 750 tys. obserwatorów. Na "filmiku z odkurzaczem" młoda mama wesoło rozpoczyna sprzątanie. Przed odkurzaniem przegląda zabawki i cierpliwie je odkłada. Jak podkreśla - tak było kiedyś.

Po latach doświadczeń nie ma już do tego cierpliwości. Widzimy, jak z furią odkurzacz jeździ po zabawkach. Komentujący bali się nawet tego, że mógł ulec awarii w trakcie nagrywania filmiku. 

To takie prawdziwe! Już nawet nie liczę, ile zabawek i lego wciągnęłam
Ta satysfakcja, kiedy mała zabawka wleci do środka!

- pisały inne mamy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA