Ma ośmioro dzieci i sześć zamrażarek. Pokazała, jak żyją. "Ile płacicie za prąd?"

Heather Bell wychowuje ośmioro dzieci i wie, co to doskonała organizacja. Jej dom porównywany jest do supermarketu. Produkty spożywcze ustawione tematycznie na półkach w spiżarni i zamrażarki podzielone na kategorie to coś, czego nie spotkamy w każdym domu. Internauci zapytali ją, ile płaci za prąd.

Więcej na temat wielodzietnych rodzin przeczytasz na Gazeta.pl.

Heather Bell na swoim profilu na TikToku pokazuje, jak wygląda życie wielodzietnej rodziny. Ostatnio zaprezentowała swoim obserwatorom listę "rzeczy, które mają sens, gdy karmisz 10 osób". Nagranie obejrzano ponad 7 mln razy! Ogromna liczba zamrażarek w domu rodziny Bell sprawiła, że padło pytanie o rachunki za prąd. Heather zdradziła, ile wynoszą.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Wielodzietna mama pokazała, jak żyją

W głównej chłodziarko-zamrażarce, która znajduje się w kuchni, Heather przechowuje produkty przeznaczone do wypieków. Znajdują się tam m.in. masła i chipsy czekoladowe, z których mama robi ciasteczka dla swoich pociech. W spiżarni poukładane są konserwy, niedawno jej mąż zamontował tam dodatkowe regały, bo brakowało miejsca.

W drugiej zamrażarce znajdują się lody - i wiele osób zwróciło uwagę na to, że wygląda to jak raj!  Z kolei druga lodówka przeznaczona jest na produkty mleczne: jogurty, mleka i sery. Wołowina ułożona jest w trzeciej zamrażarce, drób w czwartej a wieprzowina w piątej. Szósta zamrażarka dedykowana jest warzywom. Rodzina zajmuje się hodowlą kur i mają ich około czterech tysięcy. Nie muszą więc kupować jajek.

Użytkownicy TikToka docenili świetną organizację wielodzietnej mamy. W komentarzach posypały się słowa podziwu.

Twój dom wygląda jak sklep spożywczy!
Wielodzietna rodzina - super. Nieskończone masło - cool. Kilka zamrażarek - fajnie. 4000 kurczaków - COOO?

- pisali. Jeden z użytkowników zapytał, ile płacą za prąd. Wyznała, że dzięki temu, że korzystają z generatora prądu, rachunki wynoszą około 130 dolarów.

Więcej o: