Płakała, że nie stać jej na prezenty dla dzieci. Internauci spojrzeli na paznokcie i posypały się uwagi

Mama nagrała filmik, na którym żali się, że nie stać jej na prezenty dla dzieci. Zdruzgotana płacze i ociera łzy. Uwagę internautów zwrócił jednak pewien szczegół. "To właśnie się dzieje, kiedy ma się nieodpowiednie priorytety, jak zrobione paznokcie i kartę do klubu fitness" - wypomnieli kobiecie.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do publikowania, wysyłania u udostępniania różnego rodzaju krótkich filmików. Można tam znaleźć treści o rozmaitej tematyce. Wśród nich są nagrania z uroczymi zwierzątkami w rolach głównych, zabawne skecze i scenki rodzajowe, wszelkie poradniki i tutoriale, przepisy na potrawy, układy taneczne nagrywane przez nastolatki oraz filmiki o charakterze parentingowym.

Płakała, że nie stać jej na prezenty dla dzieci

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Ma 25 lat, apartament wart 2 mln złotych, ale nie wszystko w jej domu jest idealne

Wielu rodziców chętnie pokazuje na TikToku nagrania swoich dzieci, dzieląc się z innymi internautami doświadczeniami związanymi z opieką i wychowywaniem maluchów. Zdarza się jednak, że mamy i ojcowie dzięki krótkim nagraniom próbują nagłośnić w mediach inne problemy, z którymi się borykają.

Przykładowo, mama prowadząca kanał na TikToku @ms.j818 nagrała filmik, na którym patrzyła prosto w obiektyw kamery i płakała. W tle cicho leciała smutna muzyka, a po jej policzkach ciekły łzy, które co chwilę ociera. Twierdziła, że przed świętami Bożego Narodzenia zmagała się z poważnymi problemami finansowymi i nie było jej stać na prezenty dla swoich pociech.

Jak mam powiedzieć dzieciom, że w tym roku nie dostaną nic od Świętego Mikołaja?

- mówiła wówczas.

W opisie filmiku zapewniła, że "stara się, jak może". Nagranie obejrzało prawie dziwięć milionów osób. Odbiór nie był jednak taki, jak najpewniej przewidywała kobieta. Pod nagraniem pojawiło się tysiące komentarzy. Wielu internautów zwróciło uwagę na imponująco długie paznokcie kobiety, którymi z trudem ocierała łzy.

Hmmm, ale pieniądze na paznokcie, jakimś cudem się znalazły?
To właśnie się dzieje, kiedy ma się nieodpowiednie priorytety, jak zrobione paznokcie i kartę do klubu fitness. Pewnie wiedzą, że są dla ciebie na drugim miejscu.
Te paznokcie wyglądają na podejrzanie nowe.
Za to ty wyglądasz na zadbaną.
Prezentów nie ma, ale paznokcie mamusi wyglądają na zadbane. To najważniejsze
Mikołaj nie wyrobił się z ich prezentami, bo był zajęty robieniem paznokci.

- pisali oburzeni.

Więcej o:
Copyright © Agora SA