Zofia Zborowska walczyła z nowotworem w ciąży. "To przestroga"

Zofia Zborowska w rozmowie z Martyną Wojciechowską opowiedziała o trudnym czasie w ciąży. Aktorka wyznała, że lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór złośliwy. Gwiazda wcześniej poroniła i była w trudniej kondycji psychicznej. - Nie mówiłam o tym nigdzie, bo nie chciałam kolejnych nagłówków. Mało osób o tym wiedziało - przyznała Zosia.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Zofia Zborowska musi schudnąć, żeby wrócić do aktorstwa? „Nie czuję się gruba, ale mam kształty kobiece"

Zofia Zborowska po raz pierwszy szczerze o poronieniu. 'Pamiętam, jak zalałam się łzami'Zborowska po raz pierwszy szczerze o poronieniu. "Pamiętam, jak zalałam się łzami"

Zofia Zborowska podczas ciąży walczyła z nowotworem złośliwym. "Mało osób o tym wiedziało"

Zofia Zborowska w rozmowie z Martyną Wojciechowską po raz pierwszy podzieliła się dramatem, z którym musiała zmierzyć się podczas stanu błogosławionego. Jej szczere wyznanie oparte na życiowych doświadczeniach jest naprawdę poruszające. Aktorka zdradziła, że lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór złośliwy. 

Powiem to, chociaż wiem, że będą nagłówki. Ja wtedy miałam czerniaka, gdy byłam w ciąży. Przechodziłam przez bardzo trudny czas i ostatnią rzeczą, o jakiej myślałam, było to, jak wyglądam. Chciałam iść na zapiekankę, to poszłam na zapiekankę

- zaczęła Zborowska i dodała, że wcześnie nie mówiła o tym, bo nie chciała w końcówce ciąży czytać o sobie licznych nagłówków w sieci. Zosia przyznała, że podczas pobytu na onkologii doświadczyła bardzo stresujących chwil. Zaapelowała także do swoich obserwatorów: 

Chodzenie po onkologii, gdzie podchodzą do ciebie ludzie i mówią do ciebie: "Czy pani z Barw Szczęścia?" I chcą zrobić sobie z tobą zdjęcie. Nie mówiłam o tym nigdzie, bo nie chciałam kolejnych nagłówków. Mało osób o tym wiedziało. Ale może to dobry moment, aby o tym powiedzieć, bo zbliża się lato i ta ochrona skóry jest bardzo ważna.
 

Zofia Zborowska: "Byłam wtedy w bardzo trudnym momencie. Półtora miesiąca wcześniej miałam zagrożoną ciąże"

Zofia Zborowska przyznała, że był to dla niej bardzo trudny okres w życiu. Aktorka wspomniała o skandalicznej sytuacji, która wydarzyła się krótko przed porodem. Gwiazda wybrała się wraz z Aleksandrą Domańską na zapiekanki, a paparazzi udostępnili zdjęcia z ich wizerunkiem. Niedługo później celebrytki zdecydowały się, aby nakręcić specjalny filmik, w którym walczyły z hejtem.

Masz turbostres, bo dowiadujesz się o tym, że masz czerniaka z pieprzyka, który wyglądał jak każdy inny i dostajesz jeszcze od opinii publicznej, że wyglądasz jak gó*no, to trzeba było mieć naprawdę mocne nerwy, żeby się nie załamać

- przyznała Zosia i tłumaczyła, że był to czas, kiedy wszystkie stresujące i traumatyczne sytuacje nałożyły się na siebie. - Ja byłam wtedy w bardzo trudnym momencie. A półtora miesiąca wcześniej miałam zagrożoną ciąże. To była moja druga ciąża, bo pierwszą poroniłam. Chciałam się tym podzielić z ludźmi, którzy mnie obserwują, bo jest to jakaś przestroga, żeby smarować się kremami. Na szczęście skończyło się dobrze, miałam to wycięte. Trafiłam na fantastycznych ludzi na onkologii. A tyle osób mnie wtedy krytykowało, że tak narzekałam - dodała. 

 

RihannaRihanna jest w ciąży. Fanka: Royal baby będzie miało wyjątkowe imię

Więcej o: