Rodzice - dilerzy opiekują się dzieckiem. To nagranie obejrzało już ponad 40 mln osób

Ekscentryczny milioner zamieścił na TikToku nagranie, na którym wraz z matką swojego dziecka wciela się w rolę dealera narkotyków. Internautom bardzo spodobał się pomysł. "Doskonały styl rodzicielstwa" - pisali.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na Gazeta.pl

Rodzicielstwo to bardzo trudne zadanie, niezależnie od wieku dziecka. Te mniejsze wymagają od mamy i taty więcej czynności związanych z karmieniem i pielęgnacją, a te starsze - uwagi i spędzanego wspólnie czasu. Na każdym etapie rodzicielstwa pojawiają się inne problemy, które następnie znikają, żeby zrobić miejsce kolejnym. Niektórzy rodzice twierdzą, że odczuwają zmęczenie od czasu, gdy na świecie pojawiło się ich dziecko, czasem zmęczenie ich nie opuszcza przez kilka lat. Są matki i ojcowie, którzy mimo tego potrafią dobrze się bawić. Należy do nich Gianluca Vacchi - ekscentryczny milioner, który porzucił świat biznesu i został DJ-em. Wraz z partnerką, matką jego dziecka - młodszą o 27 lat Sharon Fonsecą, nagrali zabawny filmik, który Vacchi udostępnił na TokToku.

Przed porodem przeszła COVID-19 i zawałPrzed porodem przeżyła covid, atak serca i trzy zawały. "Bóg powiedział, że będzie dobrze"

Rodzice wcielili się w rolę dealerów

Na trwającym piętnaście sekund nagraniu widać kobietę i mężczyznę. Oboje mają na nosach ciemne okulary, są wystylizowani na członków mafii. Z kamiennymi twarzami oddają się zadaniom typowym dla dealerów narkotyków. Mężczyzna liczy i przekłada "podejrzane" paczki - pieluchy, chusteczki nawilżane etc. Kobieta z kolei odmierza mleko w proszku. Wymownie używa do tego celu kartu kredytowej.

Rodzice do zadania podeszli bardzo poważnie, w efekcie nagranie śmieszy do łez. Zostało odtworzone już ponad 42 miliony razy i doczekało się wielu komentarzy rozbawionych internautów: 

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka
Super wyszło
Nowa włoska mafia
Dziecięcy kartel
Zabawne, nie przestawajcie, nie mogę przestać się śmiać
Doskonały styl rodzicielstwa

- pisali

PolicjaPijana mama przyszła po dziecko do przedszkola. Miała 3 promile

Więcej o: