Zofia Zborowska karmi córkę piersią w pełnym makijażu. Fanka: "Pokazujesz jak jest naprawdę"

Zofia Zborowska pokazała na Instagramie kadr, na którym karmi piersią swoje ukochane dziecko, tuż przed wielkim wyjściem na czerwony dywan. Aktorka tym samym pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa. - Są celebrytki co udają, że zawsze tak wyglądają jak karmią. Też byś mogła, ale fajnie, że tego nie robisz i pokazujesz jak jest naprawdę - napisała jedna z fanek pod zdjęciem Zborowskiej.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała ogromny przewijak dla Nadziei. Zaprojektował go Andrzej. "Ale bydle"

Zofia Zborowska karmi piersią Nadziejkę przed wielkim wyjściem na premierę 

Zofia Zborowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z momentu, kiedy karmiła karmienia piersią swojej córki. Fotografia była wykonana tuż przed wyjściem na uroczystą premierę filmu "Miłość, seks i pandemia" w reżyserii Patryka Vegi, w którym aktorka niedawno zagrała. Gwiazda karmi Nadzieję w pełnym makijażu. Intymny, a zarazem wzruszający moment uwiecznił stylista Maciej Spadło. 

Ale najpierw, pozwól nakarmić mi dziecko

- czytamy pod zdjęciem.

Zosia nie boi się wstawiać intymnych zdjęć czy poruszać tematów, które są kontrowersyjne dla jej społeczności. Jednym z nich jest publiczne karmienie piersią, które w społeczeństwie stale wywołuje wiele emocji. Dla jednych to normalna sprawa, a dla innych sytuacja krępująca, a nawet bulwersująca i uważana za zwyczajnie nietaktowną. Pamiętajmy, że każda kobieta ma prawo do karmienia piersią w miejscach publicznych. Internautki były zachwycone naturalnością aktorki i wyraziły wdzięczność za to, że Zosia zawsze pokazuję prawdziwe oblicze macierzyństwa. 

Są celebrytki co udają, że zawsze tak wyglądają jak karmią. Też byś mogła, ale fajnie, że tego nie robisz i pokazujesz jak jest naprawdę!
Piękna mama z piękną córka w normalnym trybie życia, czyli karmieniu.
Uwielbiałam najbardziej! Tworzy się wtedy taka bliskość i miłość bez granic

- pisały fanki pod zdjęciem.

Zofia Zborowska o macierzyństwie: "Wszystko mnie zaskoczyło"

Zofia Zborowska podczas premiery filmu udzieliła także kilku wywiadów, w których głównie gościł temat macierzyństwa.  W rozmowie z reporterką Jastrząb Post szczęśliwa mama przyznała, że bardzo dobrze odnajduje się w rodzicielstwie, jednak czasami jest naprawdę ciężko.

Wszystko mnie zaskoczyło, ale czuję się super. Czuję się naprawdę wspaniale. Jest to chyba najfajniejsza, najpiękniejsza i najważniejsza dla mnie rola. Oczywiście jest też bardzo ciężko i nie ma co tutaj ukrywać, że tak nie jest, bo macierzyństwo jest zarówno pełne przepięknych chwil, takich, że masz ochotę płakać ze szczęścia, ale też jest w kratkę i momentami są takie sytuacje, że sobie myślisz: nigdy więcej! Ale wtedy przychodzi ten moment, że zapominasz, tak jak ja teraz i się śmieję, że ktoś mi ostatnio powiedział: Zosia, my musimy zapominać, jak było ciężko, bo inaczej nie zaszłybyśmy w drugą ciążę, czy trzecią, czy czwartą

- powiedziała Zosia. 

 

W dalszej części rozmowy celebrytka zdradziła, czy czasami miewa myśli o drugim dziecku. Okazuje się, że odłożyła już nawet ubranka po małej Nadziejce. 

To jest też sinusoida. Jeszcze dwa tygodnie, czy trzy tygodnie temu bym ci powiedziała absolutnie, tak, na pewno chcę mieć dwójkę, albo trójkę dzieci, ale teraz jestem w tym dołku sinusoidy i mam takie meh, jedynka wystarczy. Ale odkładam ubranka na wszelki wypadek. Najwyżej je oddam

- dodała aktorka.

 
Więcej o: