Dziecko zasypiało nad jedzeniem, ale uparcie chciało dokończyć posiłek. "Najlepsze, co dziś widziałam"

Mały chłopiec zasypiał nad posiłkiem, ale wykazał się determinacją. Nagranie obejrzało ponad 11 milionów osób. "Jestem śpiący, ale muszę jeść, więc spróbuję zrobić dwie rzeczy naraz" - komentowali rozbawieni internauci.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do publikowania, udostępniania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Na początku cieszyła się dużą popularnością wśród celebrytów oraz nastolatków usiłujących odtworzyć ich układy taneczne ze znanych teledysków. Z czasem na platformie pojawiło się jednak o wiele więcej urozmaiconych treści.

Dziecko zasypiało nad jedzeniem, ale uparcie chciało dokończyć posiłek

Więcej artykułów na tematy parentingowe znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Ma 25 lat, apartament wart 2 mln złotych, ale nie wszystko w jej domu jest idealne

Obecnie na TikToku można znaleźć filmiki z uroczymi zwierzętami w roli głównej, różnego rodzaju poradniki i tutoriale, fragmenty znanych filmów i seriali, nagrania z podróży oraz materiały o tematyce parentingowej. Rodzice chętnie pokazują tam swoje pociechy i dzielą się z innymi internautami doświadczeniami związanymi z rodzicielstwem.

Przykładem takiego profilu jest @makinmemories2018, który obserwuje ponad 20 tys. osób. Prowadzą go rodzice dwójki dzieci, którzy chcą w ten sposób upamiętnić dorastanie i rozwój maluchów. Jeden z filmików stał się prawdziwym hitem TikToka. Obejrzał go ponad 11 milionów osób. Na nagraniu widać malca siedzącego w kuchni przy stoliku. Na blacie przed nim stał napój oraz chrupki kukurydziane. Chłopczyk miał przymknięte powieki i wyglądał na bardzo zmęczonego. Po chwili ziewnął szeroko, ale w rączce wciąż kurczowo trzymał jedzenie. W końcu drugą ręką sięga po kolejne chrupki, jedząc i próbując przy tym nie zasnąć.

Pod nagraniem pojawiło się tysiące komentarzy. Internauci byli rozczuleni tą sceną. Rozbawiło ich zachowanie dziecka i determinacja z jaką malec walczył ze zmęczeniem.

Jaki kochany.
Jestem śpiący, ale muszę jeść, więc spróbuję zrobić dwie rzeczy naraz.
Cudowne jest to, że kiedy dzieci są w półśnie i kontynuują jedzenie zapominają, że mają już chrupki w drugiej ręce.
Najlepsze, co dziś widziałam.
Aż zachciało mi się spać.
Tak bardzo chce robić dwie czynności jednocześnie.
Kiedy jedzenie i spanie jest życiem.
Słodziaczek. 

- komentowali.

Więcej o: