Rihanna jest w ciąży. Fanka: Royal baby będzie miało wyjątkowe imię

Rihanna i jej partner popularny raper A$AP Rocky spodziewają się pierwszego dziecka. Plotki o tym, że popularna para zakochanych niedługo powita na świecie pociechę, pojawiły się już kilka tygodni temu, jednak dopiero teraz wieści są potwierdzone. Przyszli rodzice wyglądają na bardzo szczęśliwych.
Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach w ciąży

Rihanna jest w ciąży. Pokazała ciążowe krągłości

Rihanna jest w ciąży, a ojcem dziecka zostanie popularny raper A$AP Rocky. W sieci pojawiły się fotografie zrobione przez paparazzi, na których popularna para nie ukrywa stanu błogosławionego, a wręcz przeciwnie - dumnie odkrywa ciążowe krągłości ozdobione złotym krzyżem z kolorowymi klejnotami. Na jednej z fotografii raper uroczo całuje swoją partnerkę w czoło.

Widać, że para jest bardzo szczęśliwa. Zdjęcia zostały zrobione w weekend w Nowym Jorku i opublikował je na Instagramie portal "People", który napisał pod zdjęciem, że Rihanna niedługo zostanie świeżo upieczoną mamą. Popularna piosenka ma już dość spory brzuszek, lecz nie wiadomo, który to miesiąc ciąży.

 

Niedawno przyszły tata w rozmowie z portalem GQ zdradził, że założenie rodziny jest dla niej bardzo ważne i na pewno chciałby to w życiu zrealizować. 

Myślę, że byłbym świetnym tatą

- uznał A$AP Rocky. 

Najpopularniejsze imiona 2021Najpopularniejsze imiona 2021. Koniec dwóch królowych. Przoduje hebrajski kwiat

Fanka: "Royal baby będzie miało wyjątkowe imię"

Sami zainteresowani nie zabrali głosu w tej sprawie, jednak pod zdjęciem pary na Instagramie People możemy przeczytać mnóstwo gratulacji i ciepłych słów. Internauci już zastanawiają się, jakie płci będzie dziecko Rihanny i jej partnera, a także jak będzie nazywać się słynne royal baby. 

Royal baby będzie miało wyjątkowe imię.
Wow! To niezła niespodzianka. Gratulacje dla przyszłych rodziców.
To dziecko będzie cudowne.
Ale się cieszę!
Wielkie gratulacje.
Wow! Co za wiadomość

- czytamy na Instagramie People.

Nietypowe imiona nadawane w 2020 roku

W 2020 roku kilkoro rodziców chciało nazwać dzieci w nietypowy sposób. Niekiedy urząd stanu cywilnego odmawia nadania takich imion. Kierownik urzędu stanu cywilnego odmówił natomiast nadania dziewczynce imienia Toshiba, a chłopcu – Sosnowiec. Jak informuje Onet, rzeczniczka urzędu miasta Katowice Ewa Lipka powiedziała:

Mijający rok zdominował koronawirus, na szczęście żaden z rodziców w Katowicach nie chciał nazwać swojego dziecka Pandemia, Sars, Covid czy Kwarantanna, choć w innych częściach Polski podobno takie pomysły się pojawiały. Ten rok w naszym mieście należał zdecydowanie do Julii i Franciszka.

Zarejestrowano jednak inne nietypowe imiona: Aurora, Mila, Flora, Megan, Dylan, Al czy dobrze znany na Ukrainie Taras.

Choć są imiona nawiązujące do nazw geograficznych, to nie są one wprost nazwami np. miast. Dlatego nie zarejestrowano imienia Sosnowiec, choć z miastem chętnie współpracujemy i się lubimy. Gdyby ktoś chciał zarejestrować imię Katowice, decyzja również byłaby odmowna

- dodała Ewa Lipka.

Miała 66 lat gdy urodziła dzieckoUrodziła pierwsze dziecko, gdy miała 66 lat. "Córce radziłabym urodzić przed trzydziestką"

Więcej o: