Duży pies zaczepiał dziecko. Nagle do akcji wkroczył zawzięty buldożek

Filmik z udziałem walecznego buldoga francuskiego rozczulił internautów. Skutecznie odgonił większego psa, który chwycił kaptur małego chłopca. "Zachował się jak starszy brat, który stanął w obronie małego braciszka" - komentowali.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do publikowania, wysyłania i udostępniania różnego rodzaju krótkich filmików, które w założeniu miały przypominać swoją formą teledyski. Początkowo zdobył dużą popularność wśród nastolatków chętnie nagrywających układy taneczne wykonywane w rytm popularnej muzyki. Z czasem pojawiło się tam jednak zdecydowanie więcej urozmaiconych treści.

Duży pies zaczepiał dziecko

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Imiona dla dziewczynekImiona dla dziewczynek. Koniec dwóch królowych i hebrajskiej piękności

Zobacz wideo Ma 25 lat, apartament wart 2 mln złotych, ale nie wszystko w jej domu jest idealne

Obecnie na TikToku można znaleźć różnego rodzaju przepisy, poradniki i turoriale, fragmenty znanych filmów, zabawne anegdotki i skecze oraz filmiki parentingowe, skupione wokół tematyki wychowywania dzieci. Nie brakuje tam również materiałów poświęconych zwierzętom.

Na profilu @desert418 publikowane są różnego rodzaju nagrania z uroczymi zwierzakami w roli głównej. Bohaterami wielu z nich są także dzieci. Na jednym z filmików widać chłopca siedzącego na podłodze w salonie. Malec ma na sobie granatową bluzę z kapturem. Tuż przy dziecku siedział dorosły golden retriever. Zwierzak nie wglądał na agresywnego, ale zaczepiał dziecko i podczas zabawy złapał chłopczyka za kaptur. Malec zaczął się wiercić, ale nim zdążył się wyrwać do akcji wkroczył mały (ale bardzo zawzięty) czarno-biały buldog francuski. Piesek naparł na drugie zwierzę i na chwilę położył się na chłopcu, pomagając mu się wyswobodzić. Następnie podbiegł do większego psa podskakując i skutecznie odganiając go od dziecka. Interwencja odniosła zamierzony skutek, bo golden retriever w końcu oddalił się merdając przy tym ogonem.

Nagranie obejrzało ponad 16 tys. osób i pojawiły się pod nim setki komentarzy. Internauci przyznali, że zwierzęta są urocze i byli pod wrażeniem postawy buldoga, który wstawił się za dzieckiem. Niektórzy porównali go do starszego brata albo psiego anioła stróża.

Wow! Biały wkroczył do akcji
Buldog francuski zachował się jak starszy brat, który stanął w obronie małego braciszka. Jego akcja była cudowna
Ale to słodkie
Jaki śliczny anioł stróż
Dobry mały piesek 
Słodziak

- komentowali.

Świadczenie rodzicielskie (kosiniakowe) 2020: komu przysługuje i jaka jest kwota świadczenia?Świadczenie rodzicielskie. Przysługuje też tacie dziecka

Więcej o: