Pokazała, co się dzieje z ciałem kobiety w ciąży. Filmik przypomina słodko-gorzką bajkę

Wiele kobiet jest zaskoczonych zmianami, jakie zachodzą w ciele podczas ciąży, bo o niektórych symptomach się nie mówi. Taylor Richard opublikowała na TikToku nagranie, na którym w żartobliwy sposób przedstawia, co się zmienia podczas ciąży. Wiele mam przyznało jej rację.

Więcej artykułów na temat symptomów ciąży przeczytasz na Gazeta.pl.

Taylor Richard na co dzień mieszka w Hong-Kongu, ale pochodzi z Kanady. Wkrótce zostanie mamą, poród zaplanowany jest na marzec. Youtuberka i modelka, której konto na Instagramie ma niespełna pół miliona obserwatorów, zamieściła w sieci zabawne nagranie, na którym prezentuje, jak zmienia się ciało i samopoczucie kobiet w ciąży. Wiele użytkowniczek TikToka podziękowało jej za ten gest i przyznało z rozbawieniem, że najbardziej trafne spostrzeżenia dotyczą mózgu.

Zobacz wideo "Polski Ład a ciąża. Czy stracę pieniądze?" [Q&A]

Pokazała, co dzieje się z ciałem kobiety w ciąży

Taylor podchodzi do swojej ciąży z humorem. W jednym z nagrań stwierdziła, że chociaż korzysta z przywilejów przyszłej mamy, to jej mąż korzysta na nich bardziej: śpi przytulony do poduszki ciążowej, wspólnie z nią ma zachcianki i ucina sobie popołudniowe drzemki. Teraz dosadnie pokazała, co dzieje się z ciałem przyszłej mamy.

Ja wchodząca do wnętrza mojego ciała w ciąży

- głosi tytuł nagrania.

Najpierw widzimy rozwichrzone i nieokiełznane włosy, które machają do przyszłej mamy. Później przychodzi czas na ściśnięte i stłoczone organy. W następnej kolejności Tony przedstawia stopy, które ledwo widać zza ciążowego brzucha oraz grobowiec z napisem "pępek". Najszczęśliwsze wydają się być piersi, które w szybkim tempie zwiększają swój rozmiar. A odpoczywający mózg nagle się rozpływa.

Duży pies zaczepiał dziecko. Nagle do akcji wskoczył zawzięty buldożekDuży pies zaczepiał dziecko. Nagle do akcji wkroczył zawzięty buldożek

Zgadzam się w zupełności
To prawda!
Mózg nigdy nie wraca

- pisały fanki.

Mama i córka wyglądają jak siostryMama i córka wyglądają jak siostry. "Zaszła w ciążę z samą sobą. To jedyne wyjaśnienie"

Więcej o: