Zofia Zborowska pokazała "widok karmiącej piersią mamy". Każda matka to zna

Zofia Zborowska jest mamą córeczki o imieniu Nadzieja. Aktorka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorkami codziennymi chwilami, podczas których zajmuje się pociechą. Tym razem pokazała urocze zdjęcie, na którym karmi piersią swoje ukochane dziecko. - Mój widok jak karmię - napisała pod zdjęciem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zofia Zborowska jest zwolenniczką publikowania w sieci wartościowych treści. Nie boi się poruszać tematów kontrowersyjnych i jest przy tym niezwykle szczera i naturalna. Jednym z nich jest publiczne karmienie piersią, które w społeczeństwie stale wywołuje wiele emocji. Dla jednych to normalna sprawa, a dla innych sytuacja krępująca, a nawet bulwersująca i uważana za zwyczajnie nietaktowną. Pamiętajmy, że każda kobieta ma prawo do karmienia piersią w miejscach publicznych. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała ogromny przewijak dla Nadziei. Zaprojektował go Andrzej. "Ale bydle"

Zofia Zborowska karmi piersią i dzieli się uroczym kadrem. "Mój widok jak karmie"

Zofia Zborowska należy do grona gwiazd, które chcą normalizować temat publicznego karmienie piersią. W związku z tym często publikuje w sieci treści nawiązujące do doświadczeń macierzyńskich. Niedawno zdradziła, że każdy dzień zaczyna od karmienia piersią.

Aktorka dość regularnie pokazuje pociechę, jednak zawsze zasłania jej twarz. Tym razem celebrytka pokazała uroczą fotografię, która przedstawia widok podczas karmienia piersią. Nadziejka niedługo skończy dopiero pół roku, a już ma dwa urzekające kucyki.

Mój widok jak karmię

- napisała pod zdjęciem opublikowanym na InstaStories.

Zofia Zborowska pokazała 'widok karmiącej piersią mamy'Zofia Zborowska pokazała 'widok karmiącej piersią mamy' Instagram, screen: @zborowskazofia

 

Zofia Zborowska o roli matki: Dostałam nagrodę w postaci córeczki

Zofia Zborowska jakiś czas temu była gościem w "Dzień Dobry TVN", gdzie udzieliła wywiadu i opowiedziała o ciąży, porodzie i początkach w macierzyństwie. Gwiazda zdradziła, co okazało się dla niej najtrudniejsze:

Miałam bardzo trudną ciążę, bardzo, bardzo trudny połóg, który tak naprawdę mnie zgniótł, ale dostałam nagrodę w postaci córeczki, która jest tak bardzo bezproblemowym dzieckiem.

Aktorka wspomina, że połóg okazał się ciężkim doświadczeniem. Okazuje się, że zarówno fizycznym, jak i psychicznym:

Połóg jest bardzo trudny dla kobiety, bo nagle znajdujemy się w zupełnie nowej sytuacji ze swoim ciałem i dzieckiem, do którego nie byłyśmy nawet w stanie się przyzwyczaić. Mąż, partner, partnerka – bardzo chcemy, żeby byli przy nas i pomagali, ale z drugiej strony mamy – za przeproszeniem – taki rozpierdziel emocjonalny i hormonalny, że nie dajemy sobie same rady.
 
Więcej o: