Mama trojaczków pokazała brzuch w ciąży i wywołała poruszenie. "Zaniemówiłam"

Michella Meier-Morsi jest mamą pięciorga dzieci w tym bliźniąt i trojaczków. Influencerka na swoim profilu na Instagramie opowiada o tym, jak wygląda rzeczywistość mamy po ciąży mnogiej. Ostatnio opublikowała zdjęcia z okresu ciąży i pokazała, jak wówczas prezentował się jej brzuch. Jej obserwatorzy przeżyli szok. "Kobiety są niesamowite. Ale o mój Boże, ten ból pleców" - zauważyła jedna z fanek.

Więcej artykułów dotyczących życia wielodzietnych mam znajdziesz na Gazeta.pl.

Michella Meier-Morsi niedawno urodziła trzech synów. Charles, Theodor i Gabriel przyszli na świat w 35. tygodniu ciąży. Młoda mama wspomina, że kiedy po raz pierwszy zobaczyła swoje dzieci po cesarskim cięciu, pierwsza myśl, jaka przyszła jej do głowy to: Nie jestem na to gotowa.

Zobacz wideo "Polski Ład a ciąża. Czy stracę pieniądze?" [Q&A]

Jednak kiedy minął szok, okazało się, że doskonale radzi sobie w roli mamy. O swoich perypetiach opowiada w postach na instagramowym profilu. Udostępniła serię zdjęć przedstawiających jej brzuch w czasie ciąży. Na internautach ten nietypowy kształt zrobił ogromne wrażenie.

Mówili, że włosy jej córki wypadną. Pokazała, jak wygląda po sześciu miesiącachMówili, że włosy jej córki wypadną. Pokazała, jak wygląda po sześciu miesiącach

Mama trojaczków pokazała brzuch w ciąży

Michella Meier-Morsi przyznała, że w czasie ciąży z powodu ogromnego brzucha miała trudności ze wstawaniem z łóżka, a nawet siedzeniem. Żaliła się także, że brzuch napinał się i po prostu ją bolał, bo był za ciężki. Z niecierpliwością oczekiwała porodu i dziś wspomina ten moment jako "najdziksze 36 godzin",  dodała też, że serce "pęka jej ze szczęścia i miłości". 

 
OMG, co za kobieta
Zaniemówiłam! Jesteś superbohaterką!
Nie mam słów ... ale szacunek

- zachwycali się jej kształtami obserwatorzy.

Przemysław CzarnekLex Czarnek - projekt ustawy martwi nauczycieli. "Większość jest zaniepokojona"

Więcej o: