Szczeniaczek próbował zatrzymać dziewczynkę. "Jak dwie przyjaciółki wracające z clubu"

Nagranie z udziałem szczeniaczka i małej dziewczynki okazało się hitem TikToka. Porównano je do przyjaciółek wracających z imprezy. "Ale one są słodkie" - komentują internauci.

TikTok to aplikacja mobilna służąca do publikowania krótkich filmików, które w założeniu miały przypominać swoją formą teledyski. Szybko zaczęła cieszyć się dużą popularnością wśród nastolatków nagrywających układy taneczne wykonywane w rytm popularnej muzyki. Z czasem zaczęły pojawiać się na niej także inne treści.

Szczeniaczek próbował zatrzymać dziewczynkę

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Chwyt Kristellera nie jest prawnie zakazany, ale jego stosowanie budzi kontrowersje Chwyt Kristellera - jak wygląda? Ten manewr może być niebezpieczny

Zobacz wideo Jej torebki warte są kilkadziesiąt tys. złotych, ale ma w domu miejsce, które potrzebuje złotej rączki

Obecnie na TikToku można znaleźć rozmaite poradniki i tutoriale, nagrania podróżnicze, fragmenty znanych filmów i serialu, filmiki z udziałem uroczych zwierząt oraz treści o tematyce parentingowej. Rodzice często dokumentują z pomocą TikToka ważne chwile związane z wychowywaniem dzieci i dzielą się swoimi doświadczeniami z innymi mamami i ojcami. Podobne filmiki są publikowane na profilu @roxyagredano, który skupia się na małej dziewczynce o imieniu Sophia oraz jej uroczej, psiej towarzyszce.

Sophia wychowuje się wraz ze szczeniaczkiem, który darzy ją wielką sympatią i nie odstępuje na krok. Razem bawią się, śpią i odpoczywają. Na jednym z filmików rodzice postanowili pokazać, jak suczka Harley usiłuje desperacko zatrzymać Sophię przed wejściem do drugiego pomieszczenia. Filmik obejrzało 1,8 mln osób.

Na nagraniu widać stojącą na korytarzu dziewczynkę ubraną w wygodną piżamkę. Suczka złapała za gumkę od jej spodenek, energiczne za nią pociągając i tym samym odciągając Sophię od drzwi. Przez pewien czas dziewczynka próbowała uparcia iść naprzód, ale w końcu uległa i usiadła na podłodze.

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy od rozbawionych internautów.

Ale to słodkie. Ona nawet nie zdaje sobie sprawy z faktu, jakie to urocze
Haha, jak dwie pijane koleżanki. Jedna usiłuje wrócić z clubu do domu, a ona jeszcze nie ma dość zabawy na ten wieczór
Myślałam, że dziewczynka się zdenerwuje, ale nie
Ona jest już zmęczona tymi zaczepkami
Ale one są słodkie
Cudowne! Najlepsze przyjaciółki
Jakby dziewczynka chciała powiedzieć: dobra, poddaję się. Pozwól mi usiąść

- pisali.

Pieniądze Ulga na dzieci 2022. W tym roku jeszcze z korzyścią dla rodziców. Można sporo zyskać

Więcej o: