Zofia Zborowska pokazała uroczy kadr Wiesi z Nadzieją. Leżą wspólnie w nosidełku

Zofia Zborowska pokazała na InstaStories rozczulający kadr Wiesi i Nadziejki. Urocza suczka usiadła w łóżeczku dziewczynki. Fotografia rozczuliła internautów, a przy tym udowadnia, że psy rzeczywiście zasługują na miano najlepszego przyjaciela człowieka.

Więcej artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Każdy, kto ma psa, wie, że zapoznanie go z nowym członkiem rodziny wymaga nie tylko czasu, ale także odpowiedniego podejścia. Zwierzęta szybko się przyzwyczajają i nie lubią być zaskakiwane. Wiesia to oczko w głowie Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Nic dziwnego, że popularna para chciała jak najszybciej oswoić pieska z nowym członkiem rodziny. 

Wiesia jest z Zosią od stycznia 2017 roku. Celebrytka założyła jej nawet konto w mediach społecznościowych, gdzie systematycznie publikują przeróżne zdjęcia suczki. Widać, że aktorka otoczyła Wiesię ogromną miłością, której z pewnością brakowało jej w schronisku.

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała ogromny przewijak dla Nadziei. Zaprojektował go Andrzej. "Ale bydle"

Zofia Zborowska pokazała rozczulające zdjęcie Wiesi i Nadziejki

Zofia Zborowska świetnie odnajduje się w roli mamy. Aktorka skupia się teraz głównie na macierzyństwie i chętnie pokazuje w sieci, jak spędza swój wolny czas z dzieckiem. Ostatnio żona Andrzeja Wrony pokazała słodką fotografię, na której widać Nadzieję i Wiesię leżącą w dziecięcym nosidełku. Widok jest naprawdę rozczulający. 

Zofia Zborowska pokazała uroczy kadr Wiesi z Nadzieją. Leżą wspólnie w nosidełkuZofia Zborowska pokazała uroczy kadr Wiesi z Nadzieją. Leżą wspólnie w nosidełku Instagram, screen: @zborowskazofia

Niedawno Zosia opublikowała na swoim profilu na Instagramie wyjątkowe wideo, na którym pokazała, Wiesia wita się z Nadzieją. Okazuje się, że suczka była na tyle przejęta całą sytuację, że przyniosła w zębach pieluszkę dla maluszka.

Wiesia poznaje Nadzie. Pieluszki dostała dwa dni po porodzie. Miała je w swoim posłanku. Rozbroiła nas tym zagraniem totalnie! Ciputek oficjalnie została starszą siostrą

- opowiedziała jakiś czas temu Zborowska.

Szymon Hołownia ma córkęHołownia wybrał dla córki imię pochodzące z Biblii. "Bóg mą przysięgą"

Korzyści z posiadania psa dla dziecka i dla rodziny jest mnóstwo

Plusów z posiadania psa w domu, w którym wychowuje się dziecko jest mnóstwo. Niektórzy specjalnie decydują się na zakup zwierzęcia, gdy rodzi się maluch. Posiadanie czworonożnego towarzysza zapobiega stanom depresyjnym, zmniejsza poziom stres i lęku. Poza tym rozbudza u dziecka ciekawość, uczy cierpliwości, a także odpowiedzialności czy wrażliwości na cierpienie innych. Dziecko stara się nadążyć za czworonogiem więc dorównuje mu także fizycznie.

 

Monika MrozowskaMonika Mrozowska jest zmęczona karmieniem piersią? "Marzę, by się wyspać"

Więcej o: