Dowiedziała się, że jest w szóstym miesiącu ciąży. Jej reakcja zaskakuje

Blogerka opublikowała na TikToku wideo, które szybko stało się popularnym viralem. Nic dziwnego, bowiem kobieta opowiedziała o tym, jak wyglądała jej wizyta u ginekologa, kiedy dowiedziała się, że jest w szóstym miesiącu i niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Była zaskoczona, gdy lekarze oznajmili jej, że spodziewa się dziecka.

Więcej artykułów przeczytacie na Gazeta.pl.

TikTok to aplikacja, która cieszy się niezwykłą popularnością na całym świecie. Przypomina on Snapchata w połączeniu ze Spotify, który pozwala na tworzenie krótkich nagrań zmiksowanych z popularnymi utworami muzycznymi. Każdego dnia miliony użytkowników nagrywają i oglądają filmiki, które pojawiają się w aplikacji. Niektórzy korzystają z TikToka, aby podzieliła się z innymi ciekawymi historiami ze swojego życia. Pewna kobieta opowiedziała, jak wyglądała jej wizyta u lekarza, kiedy dowiedziała się, że jest już w szóstym miesiącu ciąży. Okazuje się, że nie miała wcześniej o niczym pojęcia i była pewna, że stosowana antykoncepcja jest skuteczna.

Zobacz wideo Jak zmienia się organizm kobiety po porodzie?

Kobieta opowiada, jak zareagowała, gdy dowiedziała się o ciąży

Nydia Maritza jest bardzo aktywna na TikToku. Kobieta niedawno opublikowała zabawne wideo, które obecnie ma prawie 20 tysięcy wyświetleń. Przedstawia dość nietypową sytuację. Dziewczyna podczas nagrania odtworzyła swoją rozmowę z ginekologiem. Lekarz poinformował ją, że stosowana przez nią antykoncepcja nie jest zbyt skuteczna, bo kobieta zaszła w ciążę i niedługo urodzi zdrowego synka. Maritza była bardzo zaskoczona tą informacją i nie mogła w to uwierzyć. Na koniec dodała, że nie jest to zmyślona historia. Wszystko działo się w 2019 roku.

Moja siostra poszła na swoje pierwsze USG i dowiedziała się, że jej dziecko ma 24 tygodnie i 6 dni.
Miałam podobną historię. Pamiętam to jak dziś.
Cieszę się, że nie jestem jedyna. Ale szybkie pytanie, dlaczego brzuch zaczyna rosnąć, gdy dowiadujesz się, że jesteś w ciąży?
Najważniejsze, że zdrowe!
To jest szalone, ale ja też niedawno dowiedziałam się, że jestem w szóstym miesiącu ciąży

- pisali internauci pod postem. 

Nie wiedziała, że jest w ciąży. Dowiedziała się o tym w trakcie poroduDowiedziała się, że jest w ciąży w dniu porodu. Ma zespół policystycznych jajników

Więcej o: