Mama pomyliła datę urodzin syna. Dwa lata z rzędu świętowała je nie wtedy, kiedy powinna

Emily Vondrachek zabawną historią podzieliła się na TikToku. Przyznała, że przez dwa lata obchodziła urodziny syna nie tego dnia, co powinna. Pomyłka wyszła na jaw, gdy otrzymała telefon z przychodni piedatrycznej, do której chodziła z dzieckiem.

Więcej zabawnych historii z TikToka znajdziesz na Gazeta.pl.

Emily Vondrachek z Minnesoty w USA ma czwórkę dzieci poniżej piątego roku życia. W jednym z filmików na TikToku postanowiła podzielić się zabawną historią, która dotyczyła jednego z jej synów - Henry'ego.

Oto historia, dzięki której mamy małych dzieci być może poczują się lepiej

- zaczęła Emily. Dalej opowiada, że przez dwa lata świętowała urodziny dziecka nie tego dnia, co powinna. Zorientowała się dopiero, gdy otrzymała telefon z gabinetu pediatrycznego, do którego chodzi z synem. Recepcjonistka poinformowała ją, że data urodzin dziecka, którą przychodnia ma w swoich dokumentach, nie zgadza się z datą urodzin z ubezpieczenia. 

Mama podzieliła się trikiem na porządek w dziecięcej szafieMama znalazła sposób na więcej miejsca w szafie. "Supersprytne! Będę tak robić"

Emily nie dawała się jednak przekonać. Zapewniała, że doskonale zna datę urodzin własnego syna. "Jego urodziny są 26, jestem tego pewna. Jestem jego mamą!" - mówiła. Zamierzała nawet zadzwonić do firmy ubezpieczeniowej, aby poinformować o błędzie. Przez myśl przemknęło jej jednak, aby najpierw sprawdzić Facebooka, na którym opublikowała post, gdy syn się urodził. Dopiero wtedy okazało się, że Henry faktycznie urodził się 25 lutego, a nie 26. Kobieta szybko oddzwoniła więc do przychodni, aby wyjaśnić pomyłkę. 

Mama z Minnesoty wyjaśnia, że jej błąd wynikał prawdopodobnie z tego, że Henry planowo miał urodzić się właśnie 26. "Ale kto wie... Jestem wykończona" - mówi. 

Mama zaśpiewała dziecku piosenkę. Jego reakcja rozgrzeje nawet najzimniejsze serceMama zaśpiewała dziecku piosenkę. Jego reakcja rozgrzewa serce

Pod filmikiem Emily pojawiło się mnóstwo komentarzy od rodziców, którzy dzielili się swoimi historiami. "Któregoś roku moja córka Allison postanowiła zaśpiewać piosenkę: Nazywam się Ashley, jestem jedynaczką" - napisała jedna z osób. Inna dodała, że przez rok w dokumentach swojego dziecka miała wpisany zły miesiąc urodzenia - wrzesień, zamiast sierpnia. 

A czy wam zdarzyły się kiedyś jakieś zabawne pomyłki związane z dziećmi?

Zobacz wideo Lewandowscy świętowali urodziny Laury. Był wymyślny tort
Więcej o: