Mama do złudzenia przypomina postać z bajki Disneya. Jej nagrania to hit

Niedawo na kinowych ekranach pojawiła się kolejna bajka Disneya, "Nasze magiczne Encanto". Jedna z głównych postaci zainspirowała mamę dwójki dzieci, Maribel Martinez. Jej filmy, w których naśladuje bajkową Luisę, zrobiły furorę na TikToku.

Więcej ciekawych historii na stronie głównej Gazeta.pl.

Piosenki z bajek Disneya bardzo często przebijają popularnością same filmy. Swego czasu wiele dziewczynek zakochało się w przeboju "Mam tę moc", a hit śpiewany przez bajkową Elzę, można było usłyszeć w niemal każdym przedszkolu. Podobnie może stać się z piosenkami, które uświetniają "Nasze magiczne Encanto". Bajka ta opowiada o neizywkłej rodzinie Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. 

Książę HarryKsiążę Harry boi się odwiedzić rodzinę. Przywiezie dzieci pod jednym warunkiem

Uwagę fanów przykuł m.in. utwór "Surface Pressure". Śpiewany przez bajkową postać Luisę, opowiada o kobiecie, na której barkach ciąży odpowiedzialność za całą rodzinę. Bohaterka opowiada także, jak jej nadludzka siła codziennie ją obciąża. Opisuje, jak Madrigale i całe miasto polegają na jej zdolnościach, aby rozwiązać wszystkie swoje problemy. Presja ciąży na niej dosłownie, i w przenośni.

Mama bije rekordy na TikToku

Piosenka ta trafiła do serca mamy dwójki dzieci, Maribel Martinez. Jak przyznała, usłyszała ją zanim jeszcze obejrzała film. "Ludzie ciągle komentowali, że wyglądam jak Luisa, więc posłuchałam jednej z piosenek w jej wykonaniu. Kiedy tylko ją zobaczyłam, pomyślałam: wow. To silna postać, ale mimo to pozostaje bardzo kobieca" - tłumaczyła Maribel.

Młoda mama była tak zachwycona bajkową Luisą i swoim podobieństwem do niej, że postanowiła odtworzyć na TikToku utwór "Surface Pressure". Niemal natychmiast podbiła serca internautów. 

Niektóre z filmów Maribel mają ponad 10 milionów wyświetleń. Komentujący zachwycają się zarówno podobieństwem kobiety do bajkowej postaci, ale też jej charyzmą i optymizmem. 

Sama Maribel przyznaje, że jest podobna do Luisy w wielu aspektach. Ona też dorastała w wielodzietnej rodzinie i bardzo troszczy się o swoje dzieci. Jak przyznaje TikTokerka, nowa bajka Disneya zawiera wiele praktycznych wskazówek dotyczących codziennego życia.  

Chłopiec-panda skończył dwa lataChłopiec-panda skończył dwa latka. Wiemy, jak dziś wygląda

Więcej o: