Nagrała, jak przekłuto dziecku uszy. Internauci oburzeni: Jest za małe

Mama małego chłopca postanowiła na TikToku pochwalić się w sieci, jak wyglądało przekłuwanie uszu jej dziecka. Internauci skrytykowali ją za ten pomysł. "To niepotrzebny ból dla dziecka" - pisali.

Więcej niezwykłych historii rodzinnych na Gazeta.pl

Pewna mama z Wielkiej Brytanii zamieściła na TikToku nagranie, na którym widać, jak jej malutki synek ma przekłuwane uszy. Nie wiadomo, w jakim wieku dokładnie jest chłopiec, prawdopodobnie ma kilka miesięcy, natomiast pośród hasztagów, jakie kontrowersyjna mama zamieściła pod nagraniem jest "noworodek". Udostępniony przez nią filmik został odtworzony ponad 350 tysięcy razy, doczekał się ponad 1,3 tysiąca komentarzy.

Mama udostępniła kontrowersyjne nagranie

Na nagraniu widać mamę, która trzyma w ramionach malutkiego synka. Kosmetyczka przekłuwa mu najpierw jedno, potem drugie ucho pistoletem. Dziecko zaczyna zanosić się płaczem z bólu.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Nagranie zostało przez mamę opatrzone komentarzem: "Zobaczcie, jak moje dziecko ma przekłuwane uszy". Pod filmikiem wywiązała się dyskusja między użytkownikami TikToka. Zdecydowana większość osób, które obejrzała zabieg, skrytykowała mamę za podjęcie takiej decyzji. Pisali:  

Dlaczego zrobiłaś to noworodkowi?
Powinnaś dać mu podrosnąć, żeby sam zdecydował, czy chce mieć przekłute uszy, czy nie
Biedne dziecko!
To niepotrzebny ból dla dziecka

- komentowali. 

Internautki bronią kontrowersyjnej decyzji

Pod nagraniem pojawiły się również komentarze mam, które stanęły w obronie Brytyjki. Pisały m.in.:

Urodziłaś jej dziecko? Pozwól jej robić, co chce ze swoim dzieckiem. Takie komentarze są niedorzeczne.
Uspokójcie się. To nie wasze dziecko, więc zachowujcie swoje opinie dla siebie.

Jedna z internautek zauważyła jednak:

Tak, to twoje dziecko, ale nie publikuj takich rzeczy, jeśli nie chcesz opinii innych ludzi.

A Wy? Co myślicie o przekłuwaniu uszu tak małym dzieciom? A może zafundowałyście już kolczyki swoim pociechom? W jakim wieku to zrobiłyście? Dajcie znać w komentarzach.

Więcej o: