Maja Hyży choruje w ciąży. "Z dnia na dzień jest coraz gorzej"

Maja Hyży opublikowała na InstaStories nagranie, w którym przyznała, że właśnie się rozchorowała. Przy okazji postanowiła zaczerpnąć informacji i zapytała fanki o porady dotyczące inhalacji w ciąży. - Mam wrażenie, że z dnia na dzień jest coraz gorzej - podkreśliła piosenkarka.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach w ciąży

Maja Hyży jest choruje w ciąży. "Nie mam energii do niczego"

Maja Hyży podczas tegorocznej edycji "Sylwestra Marzeń z Dwójką" po raz pierwszy pokazała się z zaokrąglonym brzuszkiem, obwieszczając radosną nowinę o czwartej ciąży. Gwiazda podkreśliła, że jest bardzo szczęśliwa. Jednak od początku pierwszego trymestru, jej samopoczucie uległo pogorszeniu. Teraz zdradziła na InstaStories, że właśnie się rozchorowała i nie czuję się lepiej. 

Jednym słowem: zdycham i to tak na maksa. Mam wrażenie, że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Dzisiaj to po prostu… zresztą widać, wszystko takie czerwone, suche mam. Nawet nie chce mi się dmuchać nosa, bo bym musiała chyba cały czas w kiblu siedzieć

- mówiła Hyży podczas nagrania. Przy okazji zapytała obserwatorów o radę, czy jako kobieta w ciąży, może wykonać domową inhalację nie tylko z wodą i solą fizjologiczną: 

Ogólnie umieram. Nie mam energii do niczego. Nos mam zawalony i mam pytanko do was, czy kobiety w ciąży mogą robić inhalacje nie tylko z wodą i solą fizjologiczną? Jak wiecie, to napiszcie mi, bo z miłą chęcią zażyłabym coś, co mi bardziej pomoże oprócz paracatemolu.

Zofia Zborowska relacjonuje powrót do pracy i życie matki. 'Tracę głos'Zborowska pokazała trik mamy, jak móc wypić w spokoju kawkę. Fanki: "Genialne"

Na koniec dodała, że w tym wszystkim jest jednak pozytywna wiadomość. Hyży zdradziła, że niebawem pozna płeć dziecka

We wtorek mam wizytę u ginekologa i z tego, co mi wiadomo, to jest to czas, kiedy może coś już się dowiemy

- wyznała.

Maja Hyży jest choraMaja Hyży jest chora instagram

Maja Hyży: "Czuję się strasznie, mam mdłości, jestem osowiała, kompletnie nie mam energii do życia"

Piosenkarka jakiś czas temu w wywiadzie dla WP Kobieta zdradziła, jakie samopoczucie towarzyszyło jej podczas pierwszego trymestru. Okazuje się, że pierwsze dolegliwości ciążowe dały jej mocno we znaki. Gwiazda podkreśliła, że w poprzednich ciążach ich nie miała i czuła się naprawdę rewelacyjnie, dlatego jest zaskoczona, jak teraz reaguje organizm. 

Czuję się strasznie, mam mdłości, jestem osowiała, kompletnie nie mam energii do życia. Wiem, że po moich występach sylwestrowych tego nie widać. Jestem zadaniowcem, jak mam coś do zrobienia, to się wyłączam i staram się nie myśleć, że coś mnie boli, że czuję się słabo. Dopiero gdy wróciłam do domu z Zakopanego, wszystkie objawy wróciły

- przyznała piosenkarka.

Monika MrozowskaMonika Mrozowska jest zmęczona karmieniem piersią? "Marzę, by się wyspać"

Więcej o: