Paulina Krupińska pokazała zdjęcie zrobione godzinę po porodzie. "Jak ten czas szybko leci"

Paulina Krupińska podzieliła się z fanami zdjęcie, które zrobione zostało tuż po porodzie. Przy okazji wyznała, że minęło prawie siedem lat od zrobienia tego zdjęcia. Prezenterka miała wtedy 28 lat. -Pierwsza godzina życia Tosi. Takie zdjęcie pokazuje jak ten czas szybko leci - napisała pod zdjęciem opublikowanym na Facebooku.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Paulina Krupińska jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: córki Antoniny urodzonej w 2015 roku i syna Jędrzeja, który jest trzylatkiem. Prezenterka rozpoczynała swoją przygodę z mediami podczas konkursów piękności, a teraz realizuje się jako dziennikarka. Od 2020 roku jest współprowadzącą programu Dzień Dobry TVN. Krupińska mimo licznych obowiązków zawodowych z powodzeniem łączy prace i wychowanie dzieci. Ostatnio prezenterka pokazała w sieci zdjęcie zrobione po porodzie. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio o porodzie. Miała cesarkę. „Ledwo mogłam się podnieść"

Paulina Krupińska wspomina poród. "Takie zdjęcie pokazuje jak ten czas szybko leci"

Paulina Krupińska ostatnio za pośrednictwem Facebooka opublikowała intymne zdjęcie, które zrobiono jej zaledwie dwie godziny po porodzie. Gwiazda uśmiechnięta pozuje przed salą porodową. Ma na sobie zabawną koszulkę z napisem: "produkuję mleko, a jaka jest twoja super moc?". Prezenterka miała wówczas 28 lat. 

Pierwsza godzina życia Tosi. Takie zdjęcie pokazuje jak ten czas szybko leci. Kiedy zleciało to 6,5 roku

- napisała pod zdjęciem. 

Monika MrozowskaMonika Mrozowska jest zmęczona karmieniem piersią? "Marzę, by się wyspać"

Paulina Krupińska będzie miała trzecie dziecko?

Paulina Krupińska jakiś czas temu w rozmowie z Party.pl utwierdziła fanów w przekonaniu, że wraz z mężem planują powiększenie rodziny. Kobieta często publikuje fotografie w mediach społecznościowych, na których widać, że rodzina jest naprawdę szczęśliwa.

Jesteśmy bardzo partnerskim związkiem. Jeśli ktoś tu rządzi, to Tośka – naszymi sercami! Oboje jesteśmy spełnionymi osobami – nie rywalizujemy. Uzupełniamy się i wspieramy. Dom jest przestrzenią, w której powinien panować spokój i miłość. To nie znaczy, że się nie sprzeczamy – czasem lecą wióry. W związku muszą być emocje

- dodała modelka w rozmowie z "Joy".

Zofia Zborowska relacjonuje powrót do pracy i życie matki. 'Tracę głos'Zborowska pokazała trik mamy, jak móc wypić w spokoju kawkę. Fanki: "Genialne"

Teraz marzy o trzecim dziecku. Mimo tego prezenterka telewizyjna doskonale wie, z czym wiążę się pojawienie na świecie trzeciego dziecka. W związku z tym dodała, że na ten moment jest to spore wyzwanie. 

Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są

- powiedziała Paulina Krupińska w wywiadzie dla Party.pl.

Więcej o: