Gwiazdor pokazał, jak bawi się z dzieckiem. Fani reagują: "Nie róbcie dziecku krzywdy"

Popularny model Rafał Maślak opublikował w sieci nagranie podczas którego bawi się ze swoimi pociechami. Internauci skrytykowali jego zachowanie i zarzucili mu, że nie dba o bezpieczeństwo pociech. - To, co miało być śmieszne, zrobiło się żałosne - napisał jeden z internautów pod nagraniem.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Rafał Maślak bawi się z dziećmi. Fani krytykują

Rafał Maślak o ogniu krytyki za nietypową zabawę z dziećmi. "Kiedy mamy nie ma w domu"

Popularny model Rafał Maślak jest szczęśliwym tatą dwójki dzieci. W 2019 roku powitał na świecie swojego syna, Maksymiliana, a kilka miesięcy temu do ich rodziny dołączyła córeczka Michalina. Ostatnio gwiazdor pokazał nagranie na InstaStories, jak bawi się z pociechami w strzelanki. Maślak trzyma swoją córkę w nosidełku, które było zawieszone na brzuchu. Starszy syn zaś posłużył, jako karabin. 

Kiedy mamy nie ma w domu

- podpisał zdjęcie Maślak.

Rafała Maślak bawi się z dziećmiRafała Maślak bawi się z dziećmi Fot. Instagram/ rafalmaslak

Całe nagranie możecie zobaczyć tutaj

Internauta: "Maleństwo w nosidle biedne, przerażone i całe lata - straszne"

Model nie spodziewał się, że po publikacji nagrania spadnie na niego tak duża fala krytyki. Obserwatorzy sugerowali, że gwiazdor źle posadził kilkumiesięczną córkę i przez to robi jej krzywdę.

Patrząc na to obślinione wisiadło i pozycje dziecka, aż żal mi maluszka. Wszystko super, ale nie róbcie dziecku krzywdy nieprawidłowym noszeniem.
Lubię Cię oglądać i twoje story, ale patrząc na małą, to mnie boli jej pozycja. Będę wyczekiwać, jak w kolejnej rolce sam powiesisz się w takim wisiadle. Show-biznes biznesem, ale trzeba mieć trochę pojęcia o pewnych rzeczach. To, co miało być śmieszne, zrobiło się żałosne.
Nie noście dzieci w nosidełku przodem do świata, to bardzo źle!
Zabawa chyba tylko dla starszego dziecka. Maleństwo w nosidle biedne, przerażone i całe lata - straszne

- pisali internauci. Sam zainteresowany postanowił odnieść się do całej sprawy:

Z komentarzy wynika, że ja robię krzywdę. Boże jak wy się bawicie ze swoimi dziećmi? One nie są ze szkła, nie pękną. Będąc dzieckiem, bawiłem się tak z moim tatą. Tak się bawię z moimi dziećmi. Jestem świadomym tatą i jednocześnie ostatnią osobą, która skrzywdziłaby swoje dzieci.

Pies był dla dziecka niezwykle delikatny od pierwszych wspólnych chwil.Pies i noworodek. "Oglądanie tego nagrania to nie był dobry pomysł"

Jak poprawnie nosić dziecko w nosidełku?

Celebrytki niejednokrotnie pokazywały w sieci zdjęcia, na których dzieci siedzą w nosidełkach. Gwiazdy często spotykały się z krytycznymi uwagami dotyczącymi tego, że robią dziecku krzywdę czy zwyczajnie jest to niezdrowe dla kręgosłupa malucha. Ostatnio więcej na ten temat napisała na Instagramie tenisistka Agnieszka Radwańska. 

Nosidełko przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 3. roku życia. Minimalna waga/wzrost: 3,5 kg/ 53 cm. Maksymalna waga/wzrost: 15 kg/ 100 cm. WAŻNE! Noszenie dziecka w pozycji przodem do świata jest dopuszczalne od 5. miesiąca życia. Maksymalna dopuszczalna waga dziecka noszonego przodem: 12 kg. Dla dzieci o wadze 3,5-4,5 kg należy zastosować zapięcie zmniejszające otwór na nóżki (w zestawie z nosidełkiem)

- napisała.

Mama zrobiła żart dziadkowiDziadek opiekował się wnuczką i oglądał telewizję, aż tu nagle... Mama zrobiła mu psikusa

Jedna z fanek tenisistki, która wytłumaczyła, że jest nie tylko mamą, ale też fizjoterapeutką, zwróciła uwagę na to, że to nie jest nosidło, a "wisiadło". - To jest wisiadło, a nie nosidło... A różnice między nimi jest gigantyczna. Już pomijam kwestie zdrowotne bioderek. Ale kto chciałby wisieć zawieszonym na samej pupie? Nosić przodem do świata nie można nawet, gdy dziecko siedzi. Mówię to jako mama i fizjoterapeutka - napisała.

Więcej na temat noszenia dzieci w nosidełkach przeczytasz tutaj: Trzymasz dziecko w pozycji pionowej? Popełniasz ogromny błąd. Fizjoterapeutka wyjaśnia

Zofia Zborowska relacjonuje powrót do pracy i życie matki. 'Tracę głos'Zborowska pokazała trik mamy, jak móc wypić w spokoju kawkę. Fanki: "Genialne"

Więcej o: