Szczeniaczek zaczepiał dziecko. Reakcja malca rozbawiła internautów

Dziecko siedziało na dywanie, a wokół niego krążył mały piesek. Gdy szczeniak zaczął trącać malca nosem, ten głośno chichotał. "Obydwoje wyglądają na bardzo szczęśliwych" - twierdzą internauci.

TikTok to aplikacja mobilna, która pozwala użytkownikom na publikowanie różnego rodzaju krótkich nagrań. W założeniu miały one przypominać swoją formą teledyski i faktycznie na TikToku jest wiele filmików z układami tanecznymi wykonywanymi przez celebrytów oraz nastolatków w rytm popularnej muzyki. Nie są to jednak jedyne treści, które dominują na platformie.

Szczeniaczek zaczepiał dziecko - filmik rozśmieszył internautów

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

DzieckoImiona dla chłopców. W 2021 roku rodzice najczęściej wybierali Antosia

Zobacz wideo

Na TikToku znajdziemy różnego rodzaju poradniki i tutoriale, zabawne scenki rodzajowe, treści podróżnicze, parentignowe oraz modowe. Nie brakuje tam również nagrań, których głównymi bohaterami są zwierzęta.

Profil @plscarefordogs jest poświęcony pieskom. Skupia się wokół relacji czworonogów z właścicielami i pokazuje ich zabawne lub urocze zachowania. Nagranie z udziałem szczeniaczka i małego dziecka zostało jednak prawdziwym hitem. Obejrzało je prawie 790 tys. internautów.

Na filmiku widać dziecko, które siedzi na dywanie w pokoju. Ma na sobie jasne, wzorzyste śpioszki i uśmiecha się szeroko, co świadczy o jego dobrym nastroju. Wokół malucha krąży malutki piesek, który wesoło merda ogonem. Zwierzak zaczepia dziecko noskiem, domaga się dotyku i  uwagi. Zachowanie czworonoga wyraźnie rozbawiło malucha, który zaczął głośno chichotać. Z kolegi jego reakcja oczarowała obserwatorów.

Pod nagraniem pojawiły się dziesiątki komentarzy od osób, które zgodnie przyznały, że filmik jest uroczy. Niektórzy twierdzili, że wychowywanie dziecka z psem jest dobrym pomysłem i liczą, iż słodki duet będzie razem dorastał i przyjaźnił się przez długie lata.

Nie ma słodszej rzeczy, niż małe dziecko i szczeniak.
Będą kumplami.
Dwie śliczności.
Będą razem dorastać. To takie urocze.
Obydwoje wyglądają na bardzo szczęśliwych.
Oby pozostali przyjaciółmi.
Dziecko powinno być w przyszłości wdzięczne mamie, że zdecydowała się mieć szczeniaczka w tym samym czasie.
Chichoczące dziecko i szczeniaczek. Jak ich nie kochać?

- komentowali zachwyceni.

Ferie zimowe (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy zaczyna się 2 semestr? Nie ma jednej daty dla wszystkich

Więcej o: